competities

Badminton

Eredivisie: TFS ¿57 - Victoria 1-7, DKC - Roosterse BC 3-5, Barendrecht - Van Zijderveld 4-4, Almere - Velo 3-5, Duinwijck - Amersfoort 6-2.


Duinwijck531Almere520


Velo530Zijderveld517


Amersfoort526Barendrecht516


Roosterse 521DKC513


Victoria521TFS ¿575 5


Basketbal

Eredivisie, mannen: Rotterdam - Groningen 47-75, Leeuwarden - Leiden 87-81, Den Bosch - Weert 77-64.


Groningen12Zwolle00


Den Bosch12Leiden10


Leeuwarden12Weert10


Nijmegen00Rotterdam10


Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Grasshoppers 64-53, Lions - Binnenland 75-67, Bemmel - CTO Amsterdam 88-59.


Bemmel12Binnenland10


Den Helder12Grasshopp.10


Lions12CTO10


Twente00


Hockey

Hoofdklasse, mannen: Amsterdam - Schaerweijde 1-3, SCHC - Rotterdam 2-2, HGC - Laren 2-2, Kampong - Oranje Zwart 2-1, Bloemendaal - Den Bosch 7-3, Pinoké - Hurley 4-2.


Bloemendaal510Schaerweijde57


Rotterdam510Kampong57


Amsterdam510SCHC55


Laren59Den Bosch54


HGC58Hurley53


Pinoké57Oranje Zwart52


Hoofdklasse, vrouwen: SCHC - Kampong 3-1, Rotterdam - MOP 2-3, Pinoké - Laren 0-3, HDM - Amsterdam 3-5, HCKZ - Hurley 1-2, Den Bosch - Oranje Zwart 5-1.


Laren412Rotterdam43


MOP412Oranje Zwart43


Den Bosch410Hurley43


SCHC410Pinoké41


Amsterdam49HDM41


Kampong45HCKZ40


Softbal

Hoofdklasse, play-offs (best-of-five): Sparks - Terrasvogels 8-5, Sparks - Terrasvogels 7-6.


Stand: Sparks - Terrasvogels 2-0.


Tafeltennis

Eredivisie, mannen:Argus - DTK 0-7, Smash 70 - Scyedam 4-3.


Zoetermeer317Smash 704 10


DTK316FVT2 6


Westa315Scylla0 0


Scyedam413Argus3 0


Eredivisie, vrouwen:Argus - Amsterdam 4-3.


Hotak316Den Helder1 7


Heerlen213Smash 702 4


Argus210Scylla2 3


Amsterdam3 9Irene3 1


Voetbal

Eredivisie, vrouwen: FC Utrecht - VVV 3-1.


FC Twente39FC Utrecht33


Heerenveen36VVV20


ADO 24Zwolle30


Telstar 24


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: Polar Bears - AZ&PC 10-7, ZPB - UZSC 8-6, Brandenburg - BRC 7-13, Donk - PSV 19-8, AZ&PC - Dordrecht 8-7, BZC - Donk 9-5, UZSC - Polar Bears 11-12, AZC - Brandenburg 17-6.


BZC412AZ&PC46


AZC49Dordrecht33


Polar Bears49De Zijl10


Donk36Kikvorsen20


ZPB36Brandenburg30


UZSC46PSV30


IJshockey

Bekercompetitie, mannen:Heerenveen - Geleen 3-4, Amsterdam - HIJS 1-14, Leuven Chiefs - Eindhoven 3-6, Geleen - Herentals 3-1, Eindhoven - Amsterdam 10-1, Tilburg Trappers - Heerenveen 5-3.


Eindhoven26Herentals10


Geleen26Leuven Chiefs10


HIJS13Heerenveen20


Tilburg13Amsterdam20


Turnhout00


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: R&O - Volendam 23-38, Quintus - Lions 23-23, Swift - Hellas 25-24, Aalsmeer - Hurry Up 21-35, E&O - Bevo 34-23.


Hurry Up46Bevo44


Quintus46Lions33


Aalsmeer46Hellas42


E&O45Swift42


Volendam34R&O40


Eredivisie, vrouwen: E&O - VOC 15-28, Venlo - Fortissimo 25-27, Hellas - Venus 36-28.


Hellas36Dalfsen12


Quintus24Kwiek32


Westfries.24Venus42


VOC34E&O42


Fortissimo44Venlo40


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden