Competities

Basketbal

Dutch League, mannen: BSW - Den Bosch 86-95, Rotterdam - Den Helder 72-83, Nijmegen - Aris Leeuwarden 104-100, Leiden - Zwolle 66-56, Amsterdam - Groningen 69-89.


Groningen24Den Helder22


Leiden24Rotterdam32


Nijmegen24Zwolle20


Den Bosch24Amsterdam20


Leeuwarden22BSW30


Eredivisie, vrouwen: Binnenland - Bemmel 63-52, Den Helder - CTO A'dam 65-57, Lions - De Wit-Grasshoppers 59-61.


Binnenland24Grasshoppers22


Den Helder24Bemmel20


Lions22CTO A'dam20


Handbal

Eredivisie, mannen: E&O - Aalsmeer 26-30, Bevo - Hurry Up 27-29, Rotterdam - Quintus 28-31, Swift - Hercules 31-30.


Aalsmeer58LIONS45


Quintus57Swift55


E&O56Volendam43


Hurry Up56Rotterdam52


Bevo56Hercules50


Eredivisie, vrouwen: Venlo - E&O 25-21, SEW - Fortissimo 29-18, Hellas - Aalsmeer 16-23, Quintus - V&L 42-28.


Dalfsen48E&O54


VOC A'dam48Aalsmeer54


Quintus58Venlo52


SEW56V&L52


Hellas54Fortissimo52


Hockey

Hoofdklasse, mannen: Pinoké - Oranje Zwart 1-2, HGC - SCHC 4-1, Kampong - Den Bosch 4-1, Laren - Schaerweijde 2-1, Voordaan - Bloemendaal 3-7.


Oranje Zwart616HGC69


Bloemendaal615Laren69


Kampong615Schaerweijde64


Pinoké610Den Bosch63


Rotterdam510Voordaan63


Amsterdam59SCHC60


Hoofdklasse, vrouwen: Kampong - Nijmegen 3-1, Laren - De Terriërs 7-1, Pinoké - Oranje Zwart 2-5, Hurley - Den Bosch 1-2, HDM - SCHC 0-3, MOP - Amsterdam 0-3.


Den Bosch618Kampong69


Amsterdam618Hurley66


SCHC613Pinoké66


Laren612De Terriërs63


Oranje Zwart610HDM61


MOP610Nijmegen60


Rugby

Ereklasse, mannen: LRC DIOK - Utrechtse 18-19, Hilversum - Haagsche 19-13, Castricumse - Waterland 60-0, The Hookers - Amstelveense 42-7, Eemland - 't Gooi 0-55, Pink Panthers - The Dukes 6-28.


The Dukes523Haagsche512


't Gooi523Hilversum410


Utrechtse518Amstelveense45


Castricumse 516Pink Panthers40


The Hookers515Waterland40


LRC DIOK515Eemland50


Tafeltennis

Eredivisie, mannen: Scyedam - Zwolle 6-1, FvT/Visser - Avanti 6-1, DTK - Smash 6-1.


Scyedam317Westa414


Smash417Zoetermeer28


DTK415Zwolle34


FvT/Visser314Avanti32


Eredivisie, vrouwen: Den Helder - SKF 7-0, FvT/Visser - Hotak 2-5.


Heerlen519FvT/Visser412


Den Helder316Scylla210


SKF515Westa39


Hotak313Amsterdam34


Volleybal

Eredivisie, mannen: Reflex - Tilburg STV 1-3, Zaanstad - Orion 1-3, Zwolle - VCV 3-0, Lycurgus - Dynamo 3-0, Rotterdam - SSS 2-3, Tilburg STV - Zaanstad 3-0, Orion - R'dam 3-1.


Tilburg STV26Rotterdam21


Orion26Reflex10


Lycurgus13Prins/VCV10


Zwolle13Dynamo10


SSS12Zaanstad20


Eredivisie, vrouwen: Dynamo - Eurosped 1-3, Lycurgus - VV Alterno 1-3, Sneek - Peelpush 2-3, Weert - Sliedrecht 0-3, Eurosped - Sneek 1-3, VV Alterno - Dynamo 3-0, Lycurgus - Weert 1-3, Peelpush - Sliedrecht 2-3.


Sliedrecht13Sneek11


Eurosped13Lycurgus10


VV Alterno13Dynamo10


Peelpush12Weert10


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: ZPB - AZ&PC 10-9, Brandenburg - BZC 3-27, AZC - UZSC 7-8, De Ham - PSV 13-15, Donk - De Zijl 8-7, Polar Bears - Dordrecht 15-6.


UZSC39Dordrecht33


Donk39ZPB33


BZC26PSV33


Polar Bears26AZ&PC30


De Zijl36De Ham30


AZC36Brandenburg30


Hoofdklasse, vrouwen: Z&PC De Gouwe - UZSC 5-22, Polar Bears - De Zaan 12-5, ZPB - PSV 24-8, Brandenburg - ZV Haerlem 16-10, De Ham - Het Ravijn 6-23, Donk - ZVL 9-8.


UZSC39Brandenburg36


Polar Bears39De Ham33


Donk39ZV De Zaan30


ZVL36ZV Haerlem30


ZPB36PSV30


Het Ravijn36Z&PC/Gouwe30


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden