competities

Handbal

AfAB Eredivisie, kampioensgroep, mannen: Volendam - E&O 41-35, OCI/LIONS - Bevo 30-26, Quintus - Kremer/Hurry Up 21-23.


Degradatiegroep: Aalsmeer - Swift 26-23, HARO Rotterdam - Hellas 24-20.


Volendam412Bevo45


OCI/LIONS412Quintus44


Kremer/Hur.Up49E&O43


Aalsmeer410HARO R'dam47


Swift47Hellas42


AfAB Eredivisie, eindronde, vrouwen:SEW - MizuWaAi/Dalfsen 24-25, Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam - Quintus 22-19, Kwebbel/E&O - Hellas 29-31, Kwiek - Venus 32-22, Fortissimo - Venlo 29-22.


MizuW/Dalfsen516Quintus57


SEW513Hellas55


VOC A'dam59Kwebbel/E&O51


Venlo510Venus57


Fortissimo58Kwiek55


Hockey

Rabo Hoofdklasse, mannen: Kampong - HGC 2-1, Oranje Zwart - SCHC 6-3, Laren - Amsterdam 3-4, Rotterdam - Pinoké 3-2, Schaerweijde - Bloemendaal 2-5, Den Bosch - Hurley 3-2.


Rotterdam1838HGC1819


Amsterdam1837SCHC1818


Pinoké1835Schaerweijde1817


Kampong1834Laren1817


Bloemendaal1833Hurley1814


Oranje Zwart1724Den Bosch1713


Rabo Hoofdklasse, vrouwen: Amsterdam - Oranje Zwart 1-1, Laren - Kampong 6-0, MOP - Den Bosch 0-1, HDM - Pinoké 3-1, HCKZ - Rotterdam 2-1, Hurley - SCHC 0-2.


Laren1953Pinoké1921


Den Bosch1948Hurley1919


Amsterdam1942HDM1916


SCHC1942Kampong1915


Oranje Zwart1928Rotterdam1912


MOP1923HCKZ196


Rugby

Ereklasse, play-offs, mannen: RC Hilversum - RC 't Gooi 35-0.


Tafeltennis

Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Hotak 6-1, FvT/Visser - Argus 2-5, Heerlen - Amsterdam 2-5.


Den Helder636Smash620


Hotak627Argus614


Scylla626Amsterdam613


Heerlen622FvT/Visser610


Volleybal

A-League, play-offs, mannen: VCV - Zaanstad 2-3, SSS - Zwolle 3-1, Dynamo - STV 2-3, Orion - Lycurgus 3-0, STV - Dynamo 3-0, Zwolle - SSS 3-1, Rotterdam - Reflex 1-3.


Orion1Lycurgus0


DELA League, play-offs, vrouwen: Weert - Alterno 3-0, Sneek - Sliedrecht 0-3, Taurus - Dynamo 3-1, Sneek - Sliedrecht 1-3.


Sliedrecht3Sneek1


Waterpolo

Hoofdklasse, vrouwen:Het Ravijn - ZVL 7-6, Brandenburg - Donk 7-10, UZSC - ZVL 5-10, Het Ravijn - Polar Bears 5-7, De Ham - PSV 10-8, ZV Haerlem - ZPB 6-14, AZC - Nereus 8-11.


Polar Bears1233Nereus1218


Het Ravijn1131ZPB1215


UZSC1229AZC1213


ZVL1127De Ham124


Donk1221ZV Haerlem120


Brandenburg1219PSV12-3


Zaalkorfbal

Wereldtickets Zaalkorfbal League, gemengd: Blauw Wit - Dalto 27-22, Fortuna - Nic. 16-21, PKC - KZ 23-27, DOS'46 - Deetos 17-17, TOP - DVO 26-19.


KZ1826Dalto1818


Blauw Wit1824Nic.1815


PKC1823Deetos1814


Fortuna1820DVO1812


TOP1818DOS'461810


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden