Belgische politie pakt mannen met miljoenen euro's

De Belgische politie en douane hebben op het vliegveld Zaventem vijf mannen gearresteerd die samen 3,8 miljoen euro op zak hadden. Deze recordvangsten wijzen op een uitgebreid circuit van witwassers, aldus de Belgische media.

null Beeld anp
Beeld anp

De mannen werden de afgelopen zes maanden aangehouden. Twee hadden ieder ruim 1,2 miljoen euro aan contanten bij zich. De andere drie hadden bedragen van 256.200 tot 609.750 euro. Dergelijke grote vangsten zijn uitzonderlijk, aldus de politie.

Twee mannen, een Syriër en een Libanees, zijn al veroordeeld. Ze zouden tot hetzelfde witwasnetwerk behoren, maar hun opdrachtgevers zijn niet bekend.

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden