Alle rugnummers Tour de France

Beeld getty

AG2R-La Mondiale: 81. Jean-Christophe Péraud (Fra), 82. Romain Bardet (Fra), 83. Maxime Bouet (Fra), 84. Samuel Dumoulin (Fra), 85. Hubert Dupont (Fra), 86. John Gadret (Fra), 87. Blel Kadri (Fra), 88. Sébastian Minard (Fra) en 89. Christophe Riblon (Fra).

Argos-Shimano: 191. John Degenkolb (Dui), 192. Roy Curvers (Ned), 193. Koen de Kort (Ned), 194. Tom Dumoulin (Ned), 195. Johannes Fröhlinger (Dui), 196. Simon Geschke (Dui), 197. Marcel Kittel (Dui), 198. Albert Timmer (Ned) en 199. Tom Veelers (Ned).

Astana: 61. Janez Brajkovic (Slv), 62. Assan Bazajev (Kaz), 63. Jakob Fuglsang (Den), 64. Enrico Gasparotto (Ita), 65. Francesco Gavazzi (Ita), 66. Andrej Kasjetsjkin (Kaz), 67. Fredrik Kessiakoff (Zwe), 68. Aleksej Loetsenko (Kaz) en 69. Dmitri Moeravjev (Kaz).

Belkin: 161. Lars Boom (Ned), 162. Robert Gesink (Ned), 163. Tom Leezer (Ned), 164. Bauke Mollema (Ned), 165. Lars Petter Nordhaug (Noo), 166. Bram Tankink (Ned), 167. Laurens ten Dam (Ned), 168. Sep Vanmarcke (Bel) en 169. Maarten Wynants (Bel).

BMC: 31.Cadel Evans (Aus), 32. Brent Bookwalter (VSt), 33. Marcus Burghardt (Dui), 34. Philippe Gilbert (Bel), 35. Amaël Moinard (Fra), 36. Steve Morabito (Zwi), 37. Manuel Quinziato (Ita), 38. Michael Schär (Zwi) en 39. Tejay van Garderen (VSt).

Cannondale: 11. Peter Sagan (Slw), 12. Maciej Bodnar (Pol), 13. Alessandro de Marchi (Ita), 14. Ted King (VSt), 15. Kristijan Koren (Slv), 16. Alan Marangoni (Ita), 17. Moreno Moser (Ita), 18. Fabio Sabatini (Ita) en 19. Brian Vandborg (Den).

Cofidis: 131. Rein Taaramäe (Est), 132. Yoann Bagot (Fra), 133. Jérôme Coppel (Fra), 134. Egoitz García (Spa), 135. Christophe Le Mével (Fra), 136. Guillaume Levarlet (Fra), 137. Luis Ángel Maté (Spa), 138. Rudy Molard (Fra) en 139. Dani Navarro (Spa).

Europcar: 51. Pierre Rolland (Fra), 52. Yukiya Arashiro (Jap), 53. Jérôme Cousin (Fra), 54. Cyril Gautier (Fra), 55. Yohann Gène (Fra), 56. Davide Malacarne (Ita), 57. Kevin Reza (Fra), 58. David Veilleux (Can) en 59. Thomas Voeckler (Fra).

Euskaltel-Euskadi: 111. Igor Antón (Spa), 112. Mikel Astarloza (Spa), 113. Gorka Izagirre (Spa), 114. Jon Izagirre (Spa), 115. Juan José Lobato (Spa), 116. Mikel Nieve (Spa), 117. Juan José Oroz (Spa), 118. Rubén Pérez (Spa) en 119. Romain Sicard (Fra).

FDJ: 71. Thibaut Pinot (Fra), 72. William Bonnet (Fra), 73.Nacer Bouhanni (Fra), 74. Pierrick Fédrigo (Fra), 75. Murilo Fischer (Bra), 76.Alexandre Geniez (Fra), 77. Arnold Jeannesson (Fra), 78. Jérémy Roy (Fra) en 79. Arthur Vichot (Fra).

Garmin-Sharp: 171. Ryder Hesjedal (Can), 172. Jack Bauer (NZe), 173. Tom Danielson (VSt), 174. Rohan Dennis (Aus), 175. Daniel Martin (Ier), 176. David Millar (GBr), 177. Ramunas Navardauskas (Lit), 178. Andrew Talansky (VSt) en 179. Christian Vandevelde (VSt).

Katoesja: 101. Joaquim Rodríguez (Spa), 102. Pavel Broett (Rus), 103. Alexander Kristoff (Noo), 104. Aljaksandr Koetsjinski (WRu), 105. Alberto Losada (Spa), 106. Daniel Moreno (Spa), 107. Gatis Smukulis (Let), 108. Joeri Trofimov (Rus) en 109. Edoeard Vorganov (Rus).

Lampre-Merida: 141. Damiano Cunego (Ita), 142. Matteo Bono (Ita), 143. Davide Cimolai (Ita), 144. Elia Favilli (Ita), 145. Roberto Ferrari (Ita), 146. Adriano Malori (Ita), 147. Manuele Mori (Ita), 148. Przemyslaw Niemiec (Pol) en 149. José Serpa (Col).

Lotto-Belisol: 21. Jurgen van den Broeck (Bel), 22. Lars Bak (Den), 23. Bart de Clercq (Bel), 24. André Greipel (Dui), 25. Adam Hansen (Aus), 26. Greg Henderson(NZe), 27. Jürgen Roelandts (Bel), 28. Marcel Sieberg (Dui) en 29. Frederik Willems (Bel).

Movistar: 121. Alejandro Valverde (Spa), 122. Andrey Amador (CRi), 123. Jonathan Castroviejo (Spa), 124. Rui Costa (Por), 125. Imanol Erviti (Spa), 126. José Iván Gutiérrez (Spa), 127. Rubén Plaza (Spa), 128.Nairo Quintana (Col) en 129. José Joaquín Rojas (Spa).

Omega Pharma-QuickStep: 151. Mark Cavendish(GBr), 152. Sylvain Chavanel (Fra), 153. Michal Kwiatkowski (Pol), 154. Tony Martin (Dui), 155. Jérôme Pineau (Fra), 156. Gert Steegmans (Bel), 157. Niki Terpstra (Ned), 158. Matteo Trentin (Ita) en 159. Peter Velits (Slw).

Orica-GreenEdge: 181. Simon Gerrans (Aus), 182. Michael Albasini (Zwi), 183. Simon Clarke (Aus), 184. Matthew Goss (Aus), 185. Daryl Impey (ZAf), 186. Brett Lancaster (Aus), 187. Cameron Meyer (Aus), 188.Stuart O'Grady (Aus) en 189. Svein Tuft (Can).

RadioShack-Leopard: 41. Andy Schleck (Lux), 42. Jan Bakelants (Bel), 43. Laurent Didier (Lux), 44. Tony Gallopin (Fra), 45. Markel Irízar (Spa), 46. Andreas Klöden (Dui), 47. Maxime Monfort (Bel), 48. Jens Voigt (Dui) en 49.Haimar Zubeldia (Spa).

Saxo-Tinkoff: 91. Alberto Contador (Spa), 92. Daniele Bennati (Ita), 93. Jesús Hernández (Spa), 94. Roman Kreuziger (Tsj), 95. Benjamin Noval (Spa), 96. Sérgio Paulinho (Por), 97. Nicolas Roche (Ier), 98. Michael Rogers (Aus) en 99. Matteo Tosatto (Ita).

Sky: 1. Christopher Froome (GBr), 2. Edvald Boasson Hagen (Noo), 3. Peter Kennaugh (GBr), 4. Vasil Kirijenka (WRu), 5. David López (Spa), 6. Richie Porte (Aus), 7. Kanstantin Sioetsoe (WRu), 8. Ian Stannard (GBr) en 9. Geraint Thomas (GBr).

Sojasun: 211. Brice Feillu (Fra), 212. Anthony Delaplace (Fra), 213. Julien el Fares (Fra), 214. Jonathan Hivert (Fra), 215. Cyril Lemoine (Fra), 216. Jean-Marc Marino (Fra), 217. Maxime Méderel (Fra), 218. Julien Simon (Fra) en 219. Alexis Vuillermoz (Fra).

Vacansoleil-DCM: 201. Wout Poels (Ned), 202. Kris Boeckmans (Bel), 203. Thomas de Gendt (Bel), 204. Juan Antonio Flecha (Spa), 205. Johnny Hoogerland (Ned), 206. Sergej Lagoetin (Oez), 207. Boy van Poppel (Ned), 208. Danny van Poppel (Ned) en 209. Lieuwe Westra (Ned).

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden