Agenda muziek

Amstelveen, P60: vrijdag Stoney Curtis...

pop
Amsterdam, Melkweg: vanavond Anti-flag, Awesome Color, Antillectual; zaterdag The Bintangs (oude zaal), Papoose (Max); maandag Beck; dinsdag The Raconteurs (Max), John Butler (oude zaal).

pop
Amsterdam, Music Hall: dinsdag Doe Maar.

pop
Amsterdam, Paradiso: vanavond Howlin Rain; vrijdag Monte Montgomery; zaterdag Friska Viljor, Pete And The Pirates; zondag Ben Folds; dinsdag Live; woensdag Duffy.

pop
Amsterdam, Cultuurpark Westergasfabriek: dinsdag Radiohead; woensdag R.E.M.

pop
Amsterdam, Carré: maandag Loreena McKennit.

pop
Amsterdam, Java Eiland: vrijdag en zaterdag De Dijk, Acda en de Munnik, Van Dik Hout.

pop
Breda, Mezz: vanavond H2O.

pop
Den Haag, Paard van Troje: woensdag Xavier Rudd.

pop
Den Haag, Zuiderpark: zondag Parkpop met Mala Vita, Moke, Sheryl Crow, Matt Bianco en The Proclaimers.

pop
Den Haag, World Forum Theater: vrijdag Loreena McKennit.

pop
Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Epica; woensdag Cult Of Luna.

pop
Groningen, Oosterpoort: maandag Xavier Rudd; dinsdag band Of Horses.

pop
Haarlem, Patronaat: zaterdag Uriah Heep; maandag Battles.

pop
Nijmegen, Goffertpark: zaterdag Rockin’ Park met o.a. Lenny Kravitz, Counting Crows, Live, Gabriel Rios en Ben Folds.

pop
Oss, Groene Engel: vrijdag New Cool Collective.

pop
Purmerend, P3: vrijdag Guru.

pop
Rotterdam, Feijenoord stadion: zaterdag Kane.

pop
Rotterdam, Ahoy: dinsdag Jay-Z.

pop
Rotterdam, Waterfront: dinsdag Collie Buddz & The New Kingston Band.

pop
Sneek, Bolwerk: zaterdag Het Laatste Circus met o.a. Osdorp Posse, Lucky Fonz III, Aux Raus en Gruppo Sportivo.

pop
Tilburg, 013: vrijdag Doe Maar(try out) (Dommelsch Zaal), Electro Roxx met o.a. Waxdolls en This Is Total War (kleine zaal).

pop
Utrecht, Tivoli De Helling: woensdag Atmoshphere & Brother Ali.

pop
Utrecht, Tivoli Oudegracht: dinsdag Vampire Weekend; woensdag Band Of Horses.

pop
Utrecht, Vredenburg Leidsche Rijn: zaterdag Zucchero.

pop
Zaandam, De Kade: woensdag Heavy Night met o.a. November’s Doom e.a.

pop
Zoetermeer, Boerderij: zaterdag 16Down; zondag Spock’s Beard & Frost; maandag RAD; dinsdag Percy Sledge & New Aces Band.

dance
Amsterdam, 11: vanavond (23-4u) ‘Pixel’ met Isolée en Marbert-Rocel (live) en dj’s Sascha Funke e.a.; vrijdag (23-4u) ‘Static’ met David Labeij, Kabale und Liebe (live) en dj’s Bart Skils, 2000 and One, Lauhaus, Boris Werner; zaterdag (23-4u) ‘11_Laatste_Nacht’ met surprise line-up (uitverkocht).

dance
Amsterdam, Hed Kendi: zaterdag (22-4u) ‘Hed Kandi’ met dj’s Steven Quarre, Phil Faversham, Andrei Russo e.a.

dance
Amsterdam, Melkweg: dinsdag (24-6u) ‘Krust’ met dj’s L-Dopa, Krust en Chaos.

dance
Amsterdam, Studio 80: zaterdag (23-6u) ‘Bla Bla’ met dj’s Mountain People e.a.

dance
Amsterdam, Westerunie: zaterdag (23-6u) ‘Awakenings Festival Afterparty’ met dj’s Adam Beyer, Bart Skils e.a.

dance
Den Haag, ‘t Paard: zaterdag (23-5u) ‘Hed Kendi’ met dj’s Andrew Daniels, Billy the Klit.

dance
Haarlem, Patronaat: vrijdag (23-4u) ‘Girls Love Dj’s’ met dj’s Missing Links, Mr. Wix, Ruby Wax e.a.; zaterdag (23-4u) ‘Electric Trash’ met dj’s Don Diablo, Brodinski e.a.

dance
Eindhoven, Club Rembrandt: vrijdag (22-5u) ‘Meet the Streets Party’ met dj’s Real el Canario, Rockid, D.E.F. e.a.

dance
Nijmegen, Doornroosje: vrijdag (22.30-5u) ‘Drift’ met dj’s Yaron Cohen e.a.

dance
Rotterdam, Thalia Lounge: zaterdag (23-5u) ‘Looks’ met dj Dennis Ferrer, Denniz e.a.

dance
Rotterdam, Tunnel 010: vanavond (23-5u) ‘Manual’ met dj’s Thomas Lauren (live), Paul Hazendonk, Robbie Pardoel.

dance
Tilburg, 013: zaterdag (22-4u) ‘Rush 013’ met dj’s Leroy Styles, Ricky Rivaro e.a.

dance
Utrecht, Strand Oog In Al: zaterdag (12-24u) ‘Zomerkriebels Festival’ met dj’s Roog, Erick E, Sunnery James & Ryan Marciano e.a.

dance
Utrecht, Poema: vrijdag (23-6u) ‘Oh Gosh’ met dj’s Bojcot Selectah, Nicon e.a.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond POW; vrijdag Larry Ochs / Mark Dresser / Vladimir Tarasov; zaterdag Beirão e os Filhos de Dona Nereide; maandag Sean Bergin & Rogérico Bicudo; woensdag Pat Martino Quartet.

jazz
Amsterdam, Concertgebouw: zondag Randal Corsen & Friends.

jazz
Amsterdam, Zaal 100: zaterdag Jaijazz Festival met Spaans talent.

jazz
Den Haag, Regentenkamer: zaterdag The New Quartet.

jazz
Dordrecht, Zwijndrecht, Papendrecht: zaterdag ToBe Bigband Battle met 15 bands. Slot in Zomerlust, Zwijndrecht met New Cool Collective Bigband.

jazz
Utrecht, SJU Jazzpodium: vanavond Steamteam.

jazz
Utrecht, Wijk C, Neude, SJU Jazzpodium: vrijdag t/m zondag Jazz-A-Palooza met o.a. Rare Groove Orchestra, Gijs Hendriks, Izaline Calister, Srdjan Ivanovic Blazin’Quartet en Bongomatik. Ook workshops en een kinderprogramma. www.jazz-a-palooza.nl

wereldmuziek
Amsterdam, Concertgebouw: zondag Randal Corsen & Friends met Curaçao in Concert en speciale gasten Oswin Behilia, Izaline Calister en Francien van Tuinen.

wereldmuziek
Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag Lucy Montebello & Yoyô de Yayá.

wereldmuziek
Rotterdam, WMDC: zaterdag N’Faly Kouyaté.

opera
Saint François d’Assise van Messiaen door De Nederlandse Opera o.l.v. Ingo Metzmacher, regie Pierre Audi. Op 26 en 29 juni in het Muziektheater, Amsterdam.

opera
Don Giovanni van Mozart door De Nieuwe Opera Academie o.l.v. Richard Egarr. Vanavond t/m zondag in Den Haag Lucent Danstheater, Den Haag.

opera
De Barbier van Sevilla van Rossini door Opera Zuid en Het Brabants Orkest o.l.v. Fabrice Bollon als openluchtuitvoering dinsdag op De Parade in Den Bosch.

opera
Die Zauberflöte van Mozart door de Nationale Reisopera o.l.v. Andreas Stoehr. Vanavond in Amsterdam (Stadsschouwburg) en zaterdag in Eindhoven (Parktheater).

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): dinsdag Leonidas Kavakos (viool) en Enrico Pace (piano) met Beethoven, Sjostakovitsj en Strauss; woensdag Residentie Orkest o.l.v. Neeme Järvi m.m.v. Boris Berezovski (piano) met Tsjaikovski.

klassiek
Amsterdam, Vondelpark Openluchttheater: vanavond (21u) Mondriaan Kwartet met Zorn, Riley en Ravel.

klassiek
Amsterdam, Nieuwe Kerk: zondag orgelconcert door Pieter Dirksen.

klassiek
Eijsden, Kasteel: zaterdag 15u openluchtconcert door het Limburgs Symfonie Orkest.

klassiek
Haarlem, Sint Bavo Kathedraal: zaterdag om 15u orgelconcert door Léon Kerremans.

klassiek
Leiden, Lutherse Kerk en andere locaties: 27 juni t/m 3 juli ‘Cum Laude Concerts’. Studenten van het Koninklijk Conservatorium Den Haag, Conservatorium van Amsterdam en De Nieuwe Opera Academie spelen vrijdag in de Lutherse Kerk (Händel) en zaterdag in de Marekerk (Vivaldi). Zondag Beethoven door blazersensemble tijdens tocht door binnenstad. Op 2 en 3 juli, de Mare Kerk de opera Don Giovanni van Mozart.

klassiek
Rotterdam, Laurenskerk: zaterdag orgelconcert door Bert den Hertog.

klassiek
Utrecht, Geertekerk: dinsdag Ensemble Insomnio met Stravinsky.

klassiek
Utrecht, Nicolaïkerk: zaterdag saxofonisten Ties Mellema en Remco Jak en organist Ko Zwanenburg met Van Rossum, Berio, Bank, Bach, Manneke en Van Berkum.

klassiek
Utrecht, Domkerk: zaterdag (15.30u) Domcantorij o.l.v. Remco de Graas met Bachs Hohe Messe.

klassiek
Valkenburg, Kuurpark Cauberg: vrijdag openluchtconcert door het Limburgs Symfonie Orkest.

klassiek
Veere, Grote Kerk: zondag (15.30u) Maarten Koningsberger (bariton) en Kevin Grout (piano) met Brahms, Schumann en Wolf.

klassiek
Venray, St. Anna: zondag (15u) openluchtconcert door het Limburgs Symfonie Orkest.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden