agenda muziek

Amstelveen, P60: dinsdag Miyavi...

pop
Amsterdam, Melkweg: vanavond Kathleen Edwards, Jim Bryson; zondag Negative Approach, Vitamin X, ManLiftingBanner; dinsdag NOFX.

pop
Amsterdam, Music Hall: vanavond Duran Duran; vrijdag Avril Lavigne.

pop
Amsterdam, Paradiso: vanavond Alain Clark; zondag Bullet For My Valentine; maandag Kelley Stolz (kleine zaal), Black Rebel Motorcycle Club; dinsdag The Cave Singers; woensdag Elbow.

pop
Breda, Mezz: vrijdag Kane; zaterdag Waxdolls.

pop
Den Bosch, W2: vrijdag Kathleen Edwards.

pop
Den Haag, Paard van Troje: vanavond Mark Stewart and the Maffia.

pop
Dordrecht, Popcentrale: vrijdag Vandal X, Bonne Aparte, Dread Giveaways.

pop
Drachten, Iduna: zaterdag Kubus & Bang Bang.

pop
Eindhoven, Effenaar: vanavond Infadels; vrijdag Kubus & Bang Bang; zondag Monster Magnet.

pop
Groningen, Oosterpoort: maandag Rise Against; dinsdag Black Rebel Motorcycle Club; woensdag Percy Sledge.

pop
Groningen, Vera: woensdag Howlin’ Rain.

pop
Haarlem, Patronaat: zaterdag Dimmu Borgir.

pop
Rotterdam, Ahoy: vanavond Dolly Parton; vrijdag John Fogerty; maandag Kylie Minogue.

pop
Rotterdam, Waterfront: vanavond Job For A Cowboy, Bleeding Through, Throwdown; zaterdag Coheed & Cambria; woensdag Primitive! International Garage Festival met o.a. The Outsiders, Los Peyotes, The Woggles en The Madd.

pop
Tilburg, 013: vanavond Girls in Hawaii; Meshuggah; The Dillinger Escape Plan; Between The Buried And me; zondag Jan Akkerman; zondag Ministry.

pop
Utrecht, Tivoli De Helling: vanavond Jimmy Cliff; vrijdag Dominik Eulberg & Tobias Becker.

pop
Utrecht, Tivoli Oudegracht: vrijdag In-fadels.

pop
Zaandam, De Kade: vrijdag Irie Rebels.

pop
Zoetermeer, Boerderij: woensdag, Tesla, Into The Arena.

pop
Zuidlaren, Prins Bernard Hoeve: vrijdag en zaterdag Within Temptation.

pop
Zwolle, IJsselhallen: zondag Judas Priest.

dance
Amsterdam, 11: vanavond (23-5u) ‘Rauw & Turbo Recordings present Escape from the Main Room’ met dj’s Tiga, Joost van Bellen, Brodinski; vrijdag (23-5u) ‘360’ met dj’s Modeselektor, Patrice Bäumel, Nuno dos Santos; zaterdag (23-5u) ‘Teleskope’ met dj’s Ame, Gerd Janson, Olaf Boswijk; zondag (23-5u) ‘Rush Hour 10 Years and one more’ met dj’s Theo Parrish, Carl Craig, All Out K.

dance
Amsterdam, Flexbar: vrijdag (23-5u) ‘Mo’s Ferry Label Night’ met dj’s

dance
Dapayk, From Karaoke to Stardom e.a.

dance
Amsterdam, Paradiso: zaterdag (23-5) ‘Pinched nigth’ met MANDY, Terry Toner, Paul Hazendonk.

dance
Broek op Langedijk, Geestmerambacht: zaterdag (23-5u) ‘Indian Summer Festival’ met dj’s Benny Rodrigues, Benjamin Bates, Michel de Hey e.a.

dance
Den Haag, ‘t Paard: zaterdag (23-4u) ‘Euphoria’ met dj’s Brennan Heart, Headhunterz, Isaac e.a.

dance
Eindhoven, Club Rembrandt: vrijdag (22-5u) ‘Technologic’ met dj’s Michel de Hey, Steve Rachmad, Warren Fellow, Secret Cinema e.a.

dance
Nijmegen, Doornroosje: zaterdag (23-6u) ‘Planet Rose’ met dj’s Petter, Pure e.a.

dance
Rotterdam, Catwalk: zaterdag 923-6u) ‘Diepgang’ met dj’s Steve Rachmad, Yeng Do, Recovery Sounds e.a.

jazz
Amerongen, Kasteel: zaterdag Jazz at the Castle met o.a. The Ploctones.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond Jef Neve Trio; vrijdag Jorge Pardo Trio & Ramon Valle; zaterdag Orkest Tomy Varadi; maandag Viral Radio Festival met o.a. Icarus, Moritz von Osmwald Trio; woensdag Metropole Strings met Piet Noordijk, Ruus Breuls.

jazz
Amsterdam, Zaal 100: dinsdag JanWillem van der Ham, Maartje ten Hoorn e.a; woensdag Brokkenavond met o.a. Alan Purves, Anton Goudsmit, Curra Suarez.

jazz
Austerlitz, Beauforthuis: vanavond Monsieur Dubois & Joseph Bowie.

jazz
Dordrecht, DJS: zaterdag Toon Roos Quartet.

jazz
Loosdrecht, Otter: vanavond Deborah Carter & Cool & Blue Hammond Quartet.

jazz
Tilburg, Paradox: vrijdag Betonfraktion.

jazz
Utrecht, SJU Jazzpodium: zaterdag Monsieur Dubois & Joseph Bowie; zondag Teepe & Lotz.

wereldmuziek
Amsterdam, Tropentheater: vanavond SpokFrevo Orquestra; zaterdag Sufi Night met Sheikh Taha, Nourredine Koorshid.

wereldmuziek
Amsterdam, Melkweg: zaterdag en zondag Amsterdam Roots met o.a. Ozomatli en Baaba Maal.

wereldmuziek
Amsterdam, Paradiso: zaterdag Istanbul meets Amsterdam met Orient Expressions en Amsterdam Klezmer Band.

wereldmuziek
Rotterdam, WMDC: zaterdag Dames d’Amour.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond, vrijdag en zaterdag Concertgebouworkest o.l.v. Mariss Jansons m.m.v. Jean-Yves Thibaudet (piano) met Messiaen en maandag met Von Weber, Schumann en Moesorgski; woensdag UvA-Orkest J.Pzn. Sweelinck o.l.v. Harmen Cnossen m.m.v. Margriet van Reissen (mezzosopraan) en Wei Long Tao (tenor) met Schumann en Mahler.

klassiek
Amsterdam, Muziekgebouw aan ’t IJ: vanavond Radio Filharmonisch Orkest, Nederlands Kamerkoor en Asko Ensemble met Glanz (wereldpremière) van Stockhausen; zaterdag Radio Kamer Filharmonie, Groot Omroepkoor en Nationaal Kinderkoor o.l.v. James Wood met Tallis, Kutavicius en Nono.

klassiek
Amsterdam, Engelse Kerk: zaterdag (15.15u) organist Olja Buco met Bach.

klassiek
Amsterdam, Bethaniënklooster: zondag Ensemble Ziggurat met Loevendie, Bulsink.

klassiek
Apeldoorn, Park Berg en Bos: zondag (14u) de Ereprijs en zangeres Mieke Stemerdink met het programma ‘Ach Vaderlief...’, composities van o.a. Kulently, Van Dijk, Dramm en Van Erven.

klassiek
Enschede, Muziekcentrum: vrijdag Orkest van het Oosten o.l.v. Eri Klas met Wagners Der Ring Des Nibelungen.

klassiek
Haarlem, Sint Bavo Kathedraal: zaterdag (15u) Jaap Stork (orgel) en Boni Rietveld (trompet) met Bijster, Langlais en Stork.

klassiek
Lievelde, Erve Kots: vrijdag de Ereprijs – zie Apeldoorn.

klassiek
Nijmegen, Stevenskerk: dinsdag organist Kees van Houten met Bach.

klassiek
Otterlo, Kröller-Müller Museum: zaterdag (14u) de Ereprijs – zie Apeldoorn.

klassiek
Rotterdam, De Doelen: vrijdag Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest met Mozart en Sjostakovitsj.

klassiek
Rotterdam, Laurenskerk: vrijdag (19.30u) organist Frans Gort en vijf leerlingen met o.a. Franck, Gigout, Dupré en Messiaen.

klassiek
Utrecht, Vredenburg Leeuwenbergh: vanavond Holland Baroque Society o.l.v. Veronika Skuplik (viool) m.m.v. Marek Rzepka (bas) en Cox Habbema (actrice) met Biber, Rosenmüller, Schmelzer e.a.

klassiek
Utrecht, St. Catharinakapel (Lange Nieuwstraat 36): zondag (15u) Wouter van Belle (orgel) en Metske Gerslma (althobo) met o.a. Koetsier, Messiaen en Duruflé.

klassiek
Zwolle, Odeon: vanavond Orkest van het Oosten – zie Enschede.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden