Agenda muziek

Amsterdam, Melkweg: vanavond The Rapture (MAX), La Minor (oude zaal); vrijdag Gym Class Heroes; zondag Stones Throw Summer Tour met o.a....

pop
Amsterdam, Music Hall: vanavond C-Mon & Kypski.

pop
Amsterdam, Paradiso: vanavond Sounds Like Violence, Johnny Mastro & Mama’s Boys (kleine zaal), Gov’t Mule (grote zaal); vrijdag Wu Tang Clan, Mod The Black Marvel (gr.z), Black Milk (kl.z); zondag Jack Penate, Adele; maandag Black Rebel Motorcycle Club, The Black Angels; dinsdag Junior Kelly (gr.z), The Thermals (kl.z); woensdag Fischerspooner (gr.z), The Presets (kl.z).

pop
Apeldoorn, Gigant: zondag After Forever, Annatar.

pop
Dordrecht, Bibelot: vanavond 25 Ta Life, Moment of Truth, With Pride.

pop
Groningen, Vera: vanavond Lefties Soul Connection; zaterdag Tubers, Solid Pony; zondag Animal Collective, Marathon.

pop
Hoorn, Festivalhart Karavaan: zondag C-Mon & Kypski, Juicebox, Kobiety en Kaszebe.

pop
Rotterdam, Waterfront: vrijdag Strung Out, Straightaway, The Real Danger.

pop
Utrecht, Ekko: vrijdag Jah Storm; zaterdag A Hawk And A Hacksaw.

pop
Utrecht, Tivoli De Helling: woensdagJunior Kelly.

dance
Amsterdam, 11: vrijdag (22.30-4u) ‘Rauw’ met dj’s Joost van Bellen, Man Like Me en Steve Aoki; zaterdag (22.30-4u) ‘Ratio’ met dj’s Kathy Diamond, Melon, Maurice Fulton.

dance
Amsterdam, Paradiso: zaterdag (24-5u) ‘Hutspot’ met dj Sanyi, The Walk e.a.; woensdag (24-5u) ‘Noodlanding’ met Infadels dj-set, The Presets en Hey Willpower.

dance
Eindhoven, Effenaar: vrijdag (23-4u) ‘Anticlub’ met dj’s Steffi, Carlos Valdes, Alexis Tyrel.

dance
Haarlem, Patronaat: zaterdag (22-4u) ‘Spektrum vs. Kaboom!’ met dj’s Skream, Sektor, Amir Charles e.a.

dance
Utrecht, Tivoli (Oudegracht): zaterdag (23-4u) Rauw’ met dj’s Steve Aoki, Joost van Bellen, Rex the Dog en Kid Millionaire.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond Steve Coleman & Five Elements; vrijdag Roswell Rudd & Mark Dresser; zaterdag Stan Tracey Trio & Benjamin Herman; dinsdag Rachied Ali Quintet.

jazz
Rotterdam, centrum: nog t/m zondag North Sea Round Town met tientallen jazzconcerten in de marge van het North Sea Jazz Festival. Onder meer Steve Coleman & Five Elements in Lantaren/Venster, Bert van den Brink in de Laurenskerk, Wouter Hamel in het Holland Casino en op acht buitenpodia (www.northsearoundtown.com).

wereldmuziek
Amsterdam, Concertgebouw: vrijdag Tutu Puoane.

wereldmuziek
Amsterdam, Openluchttheater Vondelpark: om 16.30u Portugese fado, jazz en blues door Fernando Lameirinhas.

wereldmuziek
Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag Nadara.

wereldmuziek
Venray, Annapark: Tango con passion.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond Vlaams Radio Orkest o.l.v. Yoel Levi m.m.v. organist Leo van Doeselaar met Tournemire, Widor en Mendelssohn; vrijdag Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Jaap van Zweden m.m.v. Sebastian Knauer (piano) en Antje Weithaas (viool) met Fauré en Mozart; zaterdag om 14.15u workshop Leo van Doeselaar op het Maarschalkerweerdorgel; zaterdag Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Jaap van Zweden m.m.v. Christianne Stotijn (alt-mezzo) met Mozart en Chausson (Poème de l'amour et de la mer); zondag Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Van Zweden m.m.v. pianist Jean-Philippe Collard met Mozart, Saint-Saëns (Vierde pianoconcert in c); maandag Orchestre Philharmonique de Strasbourg o.l.v. Marc Albrecht m.m.v. Nelson Freire met Brahms en R. Strauss; dinsdag Koninklijke Filharmonie van Vlaanderen-deFilharmonie o.l.v. Gérard Korsten m.m.v. Daniel Müller-Schot (cello) met Brahms en Schumann (Celloconcert in a).

klassiek
Amsterdam, Muziekgebouw aan ‘t IJ: dinsdag VU-orkest o.l.v. Daan Admiraal met medewerking van de cellist Danielle Buizer met werken van Ravel, Dutilleux en Berlioz.

klassiek
Amsterdam, Nieuwe Kerk: zondag om 20u Gustav Leonhardt met Strunck, Frescobaldi, Salvatore, Storace.

klassiek
Breda, Grote Kerk: vrijdag orgelconcert door Petra Veenswijk, leerlinge van Langlais.

klassiek
Haarlem, Grote of St. Bavo Kerk: dinsdag concert door organist Bernard Winsemius.

klassiek
Maastricht, Theater a/h Vrijthof: vanavond, vrijdag, op 17 en 19 juli concerten in het kader van het Orlando Festival; in Kerkrade van 15 t/m 20 juli concerten door verschillende buitenlandse pianotrio's en in Rolduc vanavond en zaterdag de finalisten van het Prinses Christina Concours.

klassiek
Veere, Grote Kerk: zondag om 15.30u pianist Mark van der Feen met Schumann, Chopin, Gershwin, Miles Davis en eigen werk.

klassiek
Zutphen, Janskerk: zaterdag om 15u het eerste ‘wandelconcert’, gevolgd door beiaardconcert Wijnhuistoren en orgelconcert Walburgiskerk. Door organist Wilbert Berendsen en beiaardier Gert Oldenbeuving.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden