agenda muziek

Amsterdam, Concertgebouw: vrijdag Hein van de Geyn’s Baseline; zaterdag Rosenberg Trio & Five Great Guitars...

jazz
Amsterdam, Roode Bioscoop: vanavond Martin Fondse, vanaf dinsdag Ernst Reijseger.

jazz
Amsterdam, Sugar Factory: zondag Wicked Jazz Sounds.

dance
Amsterdam, 11: vrijdag (22.30-4u) ‘Rauw’ met Trashfashion (live), en dj’s Rory Phillips en Joost van Bellen; zaterdag (22.30-4u) ‘Ratio?’ met dj’s Move D en Melon.

dance
Amsterdam, Congrescentrum Rhone: zaterdag (23-9u) ‘Putch’ met dj’s

dance
Konrad Black, Lauhaus & Boris Werner, Eva Maria en anderen.

dance
Amsterdam, Powerzone: zaterdag (23-5u) Armand van Helden, Lucien Foort, Denniz, Fedde Le Grand e.a.

dance
Amsterdam, Sugarfactory: zaterdag (23-5u) ‘Blacklabel presents’ met Melomanics en dj’s Kid Goesting e.a.

dance
Eindhoven, De Rechter: zaterdag (23-5u) de dj’s Shinedoe, El-P en Caz.

dance
Haarlem, Patronaat: zaterdag (23-4u) Schijfrijder en Justus Koncke (live).

dance
Roermond, Maasplassen: vrijdag t/m zondag ‘Solarweekend’ met dj’s T. Raumschmiere, Petter, Rejected, Cari Lekebush, Motor, Dr. Lektroluv, Benny Rodrigues, John Dahlback e.a. (www.solarweekend.com).

dance
Rotterdam, Maassilo: zaterdag (20.30-5u) ‘FFWD afterparty’ met dj’s Miss Melody, Ricky Rivaro e.a.

dance
Utrecht, Tivoli: zaterdag (23-4u) ‘Rauw’ met dj’s Joost van Bellen, Rory Phillips en Trash Fashion (live).

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond Jeugdorkest Nederland o.l.v. Jurjen Hempel m.m.v. Daniel Rowland (viool) met De Vries, Stravinsky en Tsjaikovski; vrijdag flamencogitarist Basilio García; zaterdag (14.15u) gitaarrecital door John Williams en John Etheridge; zondag Symfonieorkest Vlaanderen o.l.v. Etienne Siebens m.m.v. Pepe Romero (gitaar) met Ravel en Rodrigo; maandag Bergen Philharmonisch Orkest o.l.v. Andrew Litton m.m.v. Boris Berezovski (piano) met Grieg en Prokofjev; dinsdag Radio Symfonie Orkest Frankfurt o.l.v. Paavo Järvi m.m.v. Veronika Eberle (viool) met Dvorák, Mendelssohn en Nielsen en woensdag m.m.v. Matthias Goerne (bariton) met Brahms/Schönberg, Mahler en Von Weber.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (KZ):

klassiek
vrijdag gitarist Kresimir Bedek met Albéniz, Ginastera, Mompou, Ponce e.a.; zaterdag Hopkinson Smith (luit) met Dowland en Milano; zondag Mattijs van de Woerd (bariton), Esther Steenbergen (gitaar) en Olga Franssen (kwintbasgitaar) met Schubert.

klassiek
Bergen, Ruïnekerk: concerten vanavond door o.a. Katsiaryna Dosina (cello) en Mirsa Adami (piano); vrijdag door Evgeny Sergeev (piano); zaterdag door David Fung (piano); zondag door Qian Wu (piano); maandag door Emily Westell (viool) en Gerard Boeters (piano); dinsdag door Karolina Nadolska (piano). Zie ook: www.hollandmusicsessions.com

klassiek
Haarlem, Grote of St. Bavo Kerk: dinsdag orgelconcert door Masaaki Suzuki.

klassiek
Haarlem, Sint Bavo Kathedraal: zaterdag om 15 uur orgelconcert door Gemma Coebergh.

klassiek
Leeuwarden, Grote of Jacobijnerkerk: woensdag orgelconcert door Erwin Wiersinga.

klassiek
Orgelfestival Limburg t/m 12 augustus met vanavond orgelconcert in Noorbeek (Brigidakerk) door Rob Peters; vrijdag in Nederweert (Lambertuskerk) door Jean-Pierre Steijvers, in Maastricht-Heer (Petrus’ Bandenkerk) door Arno Kerkhof en in Wijlre (Gertrudiskerk) door Leon Berben; zaterdag in Tegelen (Martinuskerk) door Theo Hes; zondag (16u) in Sint Odiliënberg (Wiro-, Plechelmus-, Otgeruskerk) door Pavlina Ognyanova m.m.v. Patrick Heckmanns (viool).

klassiek
Mook, Jachtslot Mook: zondag (16u) pianorecital door Plamena Mangova.

klassiek
Nijmegen, Stevenskerk: dinsdag orgelconcert door Monika Henking.

klassiek
Texel, Oosterend, Nederlands Hervormde Kerk: woensdag Het Nederlands Fluitkwartet met Dvorák, Bartók, Debussy, Ravel, Michaelis, Lancen en Mozart.

klassiek
Utrecht, Domkerk: zaterdag (15.30u) organist Toon Hagen met Bach, Pachelbel, Brahms en Reger.

klassiek
Utrecht, Nicolaïkerk: zaterdag (14u) orgelconcert door Stephen Taylor.

klassiek
Veere, Grote Kerk: vrijdag Jeugdorkest Nederland o.l.v. Jurjen Hempel m.m.v. Daniël Rowland (viool) met Stravinsky, Tsjaikovski en De Vries; zaterdag (15.30u) Antal Sporck (piano) met Beethoven, Brahms, Knussen en Benjamin.

klassiek
Zeist, Kerk Evangelische Broedergemeente: van 10 t/m 26 augustus kamermuziekfestival ‘Zeister Muziekdagen’ met masterclasses door Menachim Pressler, Zvi Maschkowski en leden van het Vermeer Quartet en concerten, o.a. zondag en dinsdag door Vermeer Quartet m.m.v. Menachem Pressler (piano). Zie ook: www.zeistermuziekdagen.nl

pop
Amsterdam, Bitterzoet: vrijdag Koningen van Rotterdam met o.a. D-San & Crew, Feis & Millz, A & C; zaterdag Subbacultcha met Bettie Serveert, Scram C Baby, Check 1-2 en Odilo Girod; maandag Amsterdam Underground Collective met Municipal Waste, The Shining en Vogue; woensdag Hipdrop met bandmembers van Zuco 103, Lefties Soul Connection en C-Mon & Kypski.

pop
Amsterdam, Melkweg: zondag The Ca-sualties.

pop
Amsterdam, Paradiso: zondag Six Organs of Admittance, Erykah Badu (uitverkocht); dinsdag Queensrÿch (gr.zaal), The Dexateens (kl.zaal); woensdag Voxtrot (gr.zaal), Matt & Kim (kl.zaal) - Peeping Tom is afgelast.

pop
Amsterdam, Winston Kingdom: zaterdag Junior Eats Alone.

pop
Eindhoven, Effenaar: woensdag Queensrÿche.

pop
Landgraaf, Megaland: zaterdag Pinkpop Classic met o.a. Status Quo, Maril-lion, Willy DeVille & band.

pop
Scheveningen, Zuiderstrand: zaterdag Schollenpop met o.a. Krezip, De Heideroosjes en Moke.

pop
’t Zand, terrein Koning WillemII-weg: zaterdag en zondag Zandstock met o.a. Seven, A Balladeer, The Opposites, Rowwen Hèze, The Sheer en Blaze Of Glory.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden