Agenda muziek

Amstelveen, P60: vrijdag Blackstar Sounds...

pop
Amsterdam, Melkweg: vrijdag Lagwagon (Max); maandag Steel Pulse.

pop
Amsterdam, Paradiso: vrijdag Neville Brothers (grote zaal), Lefties Soul Connection (kleine zaal), zaterdag B-52s; zondag Ratatat, Giovanca (kleine zaal); dinsdag Blu (kleine zaal); dinsdag en woensdag Erykah Badu (grote zaal); woensdag Ntjamrosie.

pop
Amsterdam, RAI: zaterdag k.d. lang.

pop
Amsterdam, Winston Kingdom: vanavond Merauder, New Morality.

pop
Apeldoorn, Gigant: vrijdag U-niq, Spacekees & Turk.

pop
Den Haag, Paard van Troje: vanavond Stax Soul Revue met o.a. William Bell en N’Dambi & The Soul Children.

pop
Dordrecht, Bibelot: zaterdag Rhythm Chiefs.

pop
Groningen, Vera: zaterdag Marilyns.

pop
Haarlem, Patronaat: vrijdag Earth, Dälek.

pop
Rotterdam, Waterfront: zondag Steel Pulse.

pop
Tilburg, 013: vanavond Pinback; zaterdag Hard Times met Merauder, No Turning Back en Your Mistake.

pop
Utrecht, Festivalterrein Paperdome: zaterdag Roffest met o.a. Sticks & Rico, Keynote Speakerz, Diggy Dex en Manu.

pop
Zoetermeer, Boerderij: vrijdag It Bites & Gazpacho.

dance
Almere, Atlantisstrand: zaterdag (12-24u) ‘So Sexy Festival’ met dj’s Don Diablo, Leroy Styles, Roog, Erick E, Jean e.a.

dance
Amsterdam, Flexbar: vrijdag (23-4u) ‘Made to Play’ met dj’s Oliver $, Lupe e.a.

dance
Amsterdam, Paradiso: vrijdag (24-5u) ‘Laidback Luke Presents: Nighttime Superheroes’ met dj’s Tocadisco en Afrojack.

dance
Amsterdam, Melkweg: vrijdag (23-5u) ‘Bar Weinig & 360’ met Cobblestone Jazz en dj’s 360 Soundsystem en Estroe.

dance
Amsterdam, Sugarfactory: vanavond (23-5u) ‘Vreemd 2.0 Rolt Door’ met dj’s Berend Kirch, Bart Skils, Thomas Martojo.

dance
Eindhoven, Rembrandt: zaterdag (22-5u) ‘Sneakerz’ met dj’s Erick E, Baggi Begovic en anderen.

dance
Rotterdam, Bootleg: vrijdag (22-6u) ‘Strictly Techno’ met dj’s Perry, Bas Mooy en anderen.

dance
Rotterdam, Catwalk: zaterdag (23-6u) ‘Schluss’ met Polder (Live) en dj Johnny D en anderen.

dance
Utrecht, De Helling: vrijdag (23-4u) ‘Classic Jungle’ met dj Shy-FX; zaterdag (23-4u) ‘Full Spectrum’ met dj Stephan Bodzin e.a.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond Tim Ries & The Rolling Stones Project; zaterdag Vinicius Cantuaria.

jazz
Amsterdam, Concertgebouw: vrijdag (19 en 21u) Joris Roelofs Trio met gitarist Jesse Ruller; zaterdag Jazz Orchestra of the Concertgebouw.

jazz
Den Haag, De Kombinatie: dinsdag As Guests.

wereldmuziek
Amsterdam, Concertgebouw: vanavond Chicago Klezmer Ensemble; maandag Soledad met Tango Nuevo.

wereldmuziek
Amsterdam, Bimhuis: zaterdag Vinicius Cantuária, woensdag Puerto Candelaria & Edmar Castaneda.

wereldmuziek
Amsterdam, de Melkweg: vanavond Orishas.

klassiek
Alkmaar, Laurenskerk: woensdag de organisten Pieter van Dijk, Bernard Winsemius en Léon Berben.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vrijdag Vlaams Radio Orkest o.l.v. Uri Segal m.m.v. de harpisten Gwyneth Wentink, Isabelle Perrin en Isabelle Moretti met Stravinsky, Ginastera, Parish Alavars en Skrjabin; zondag pianorecital door Rian de Waal (Bach, Chopin, Liszt); dinsdag violist Gilles Apap met The Colors of Invention; woensdag London Baroque m.m.v. sopraan Claron McFadden met Bach-programma.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (KZ): zondag om 14.15u diverse ensembles met finalisten van het Prinses Christina Concours;

klassiek
Elburg, Grote Kerk: woensdag om 11u het Holland Boys Choir o.l.v. Pieter Jan Leusink.

klassiek
Haarlem, Grote of St. Bavokerk: vanavond en vrijdag de finale en het juryconcert van het Internationaal Orgelfestival Haarlem; zondag om 19u Vesper door Hemony Ensemble en organist Anton Pauw; dinsdag stadsconcert door organist Leo van Doeselaar.

klassiek
Haarlem, kathedrale basiliek St. Bavo: zaterdag Tamara Badalyan met orgelwerken van Franck, Messiaen en Tournemire.

klassiek
Kerkrade, Rolduc, Theater: nog t/m 27 juli het Orlando Festival met dagelijks presentaties en concerten door ‘masters’, waaronder het Matangi Kwartet, Osiris Trio, Grieg Trio en cellist Stefan Metz.

klassiek
Rotterdam, Laurenskerk: zondag om 15u orgelconcert door Arjen Leistra.

klassiek
Utrecht, Nicolaïkerk: vanavond Calefax Rietkwintet met o.a. Boccherini, Ravel, Tsjaikovski.

klassiek
Veere, Grote Kerk: zaterdag violist Sasha Rozhdestvensky en pianist Mikhail Mouratch met Pärt, Piazzola, Ravel en Beethoven.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.