Agenda muziek

Amstelveen, P60: vrijdag o.a. The Shavers...

pop
Amsterdam, Amsterdam ArenA: zondag en maandag Madonna (uitverkocht).

pop
Amsterdam, Melkweg: vanavond Rowwen Hèze; zaterdag A Balladeer, Blue October.

pop
Amsterdam, Paradiso: vanavond Johnny Winter (20.30u), Nate James (23u); zaterdag Grizzly Bear; dinsdag Nashville Bluegrass Band; woensdag Charlie Dée, Solo (grote zaal), Blackmail (kleine zaal).

pop
Amsterdam, Pepsi Stage: Gospelfestival met vrijdag o.a. Candi Staton; zaterdag o.a. Corey, Greenjade.

pop
Arnhem, Goudvishal: zaterdag The Chariot, Architects.

pop
Arnhem, Musis Sacrum: vrijdag Pete Philly & Perquisite.

pop
Den Bosch, W2: vrijdag Young Gods; zaterdag o.a. Persil, woensdag Green On Red.

pop
Den Haag, Paard van Troje: vrijdag Epica.

pop
Deventer, Burgerweeshuis: zaterdag Five Horse Johnson.

pop
Dordrecht, Bibelot: vrijdag o.a. Autumn.

pop
Eindhoven, Effenaar: zondag o.a. The Spades, Stuurbaard Bakkebaard (15u).

pop
Enschede, Het Rutbeek: zaterdag Geuzenpop met o.a. Green Lizard, Van Katoen.

pop
Groningen, Vera: vanavond The Chariot, Architects; vrijdag Los Bastardos; woensdag Johan, El Pino & The Volunteers.

pop
Haarlem, Patronaat: vanavond Five Horse Johnson.

pop
Nijmegen, Vereeniging: vanavond Pete Philly & Perquisite.

pop
Purmerend, P3: vrijdag o.a. Babylon Circus.

pop
Rotterdam, Baroeg: zaterdag o.a. After Forever, Suicide Commando, Discharge.

pop
Rotterdam, Rotown: vanavond El Pino & The Volunteers;

pop
Rotterdam, Waterfront: zaterdag The Spades; zondag Bottle Rockets; woensdag King Louie One Man Band.

pop
Tegelen, Doolhof: zaterdag o.a. Johnny Winter, Joe Bonamassa.

pop
Tilburg, 013: vanavond Bloodhound Gang; zaterdag o.a. Geigercounting; zondag o.a. Outburst (16u); dinsdag o.a. Shai Hulud.

pop
Utrecht, dB’s: zondag o.a. Six Ft. Hick (16u); woensdag o.a. Black Seeds.

pop
Utrecht, Ekko: vanavond Sunburned Hand Of The Man; vrijdag o.a. Zea, Persil.

pop
Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag o.a. Moodymann; woensdag El Gran Silencio.

pop
Weert, Bosuil: vrijdag Five Horse Johnson.

pop
Zaandam, De Kade: vrijdag Gorefest.

pop
Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Erick Steckel Band.

dance
Amsterdam, Club 11: zaterdag (23-4u) ‘Is the new...’ met dj’s Alex Smoke (live) e.a.

dance
Amsterdam, Panama: zaterdag (23-4u) ‘Bold’ met dj’s M.AN.D.Y., Eric de Man e.a.

dance
Amsterdam, Sugar Factory: vanavond (23-5u) ‘Wild vreemd’ met dj’s Heartthrob, Carlos Valdez, Lupe en Sandrien.

dance
Haarlemmerliede, Spaarnwoude/ Houtrak: zaterdag (11-23u) ‘Wooferland’ met dj’s Lucien Foort, Dimitri, Marcello e.a.

dance
Nijmegen, Doornroosje: zaterdag (23-5u) ‘Tomorrow’ met dj’s Remy, K.Cee, Error e.a.

dance
Rotterdam, diverse locaties (o.a. Off Corso, Rotown, Bootleg DJ Cafe, Club Rotterdam): vrijdag (21-6u) ‘Club Cruise 2006’. Zie ook www.club-cruise.nl

dance
Rotterdam, Club Rotterdam: vrijdag (23-5u) ‘R.E.M.F.’ met dj’s M.A.N.D.Y. e.a.

dance
Utrecht, Poema: vrijdag (23-5u) ‘Link’ met dj’s Jason & The Argonauts e.a.

dance
Utrecht, Toren van Babel: zaterdag (23-6u) ‘Mad 2 Stereo’ met dj’s Bart Skils e.a.

dance
Zoetermeer, De Boerderij: zaterdag (23-4u) ‘Ass’ met dj’s Miss Djax, Pet Duo e.a.

wereldmuziek
Bloemendaal, Theater Caprera: woensdag Josee Koning & Batida.

wereldmuziek
Dordrecht, het Grotekerksplein: zaterdag Baraná & Co, Maciré Sylla & Djembé-Faré en Chano Dominguez (op de Wereld Jazzdagen).

jazz
Amsterdam, Reguliersgracht: zaterdag vanaf 16 uur Seven Bridges Festival met Mory Kanté, Benjamin Herman, The Itch, Michiel Borstlap Trio, C-Mon & Kypsi e.a. Zie ook www.sevenbridges.nl

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond openingconcert met Hekman-Lonberg-Holm-Weston, Wolter wierbos Solo en Achim Kaufman Trio; vrijdag Hein van de Geyn’s Baseline & John Abercrombie; zaterdag Van Veenendaal-Kneer-Sun, zondag Sylla-Reijseger-Gueye; maandag Shooster.

jazz
Amsterdam, Cristofori: zondag Joke Bruijs e.a.

jazz
Amsterdam, Toomler: vrijdag Hans Teeuwen & Bas van Lier Band.

jazz
Amsterdam, Zaal 100: woensdag Trytone Festival met The Story of Modern Farming, Bios.

jazz
Den Haag, Regentenkamer: zaterdag Wim Bronnenberg Quintet.

jazz
Gouda, Burgvliet: zondagmiddag Pieter van Weydom Clatebos.

jazz
Laren, Singer: zaterdag ‘Laren Jazz’ met o.a. Oleta Adams, Pasadena Roof Orchestra, Candy Dulfer, New Cool Collective Bigband.

jazz
Nijmegen, Lux: zondag I Compani.

jazz
Nijmegen, Sint Stevenskerk: dinsdag Berry van Berkum & Pip van Steen.

jazz
Rotterdam, Dizzy: dinsdag Dash! met o.a. Maarten Ornstein.

jazz
Utrecht, Rasa, Ekko, Sju Jazzpodium: vanavond ‘Rumor’ met o.a. Barbara Lüneburg, Push the Triangle, Sunburned Hand of the Man, Machinefabriek.

jazz
Wassenaar, De Landbouw: zaterdag Four for the Road.

jazz
IJsselstijn, Binnenstad: zaterdag en zondag ‘Oude Stijl Jazzfestival’ met o.a. Spirit of Gospel, Mr. Boogie Woogie, Jzzzzzp.

opera
Capriccio van Richard Strauss door De Nederlandse Opera o.l.v. Hartmut Haenchen. Van 2 t/m 24 september in Het Muziektheater Amsterdam.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Jaap van Zweden m.m.v. Menahem Pressler (piano) met Wagenaar, Mozart en Beethoven; zondag om 11 uur Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Eri Klas m.m.v. Marie Hallynck (cello) met Sjostakovitsj en Sibelius.

klassiek
Amsterdam, Waalse Kerk: van 6 t/m 10 september Bach Festival m.m.v. Mieneke van der Velden (viola da gamba), Amstel Quartet en Blokfluitkwartet Brisk. Zie ook: www.bachfestival.nl

klassiek
Amsterdam, De IJsbreker: 3 t/m 10 september Gaudeamus Muziekweek 2006. O.a. maandag Doelenkwartet, Slagwerkgroep Den Haag en Melodica Ensemble o.l.v. Jos Zwaanenburg met Joannou Elia, Matamala, Oorebeek, Fujikura, Kourliandski en Svensson, dinsdag Asko Ensemble o.l.v. Bas Wiegers met Durmus, Haapamäki, Hirs en Momi, woensdag Jannie Pranger (zang), Ayelet Harpaz (zang), Clare Edwardes (percussie), Nora Mulder (piano), Dganit Elyakim (stem), Mieke Kanno (viool), Anne La Berge (fluit, tape), Loos Ensemble met Delnui, Elyakim, Hikari, Fennessy en Van Bergen.

klassiek
Amsterdam, Paradiso: zondag Schönberg Ensemble met nieuw werk van Patrick van Deurzen.

klassiek
Amsterdam, Beurs van Berlage: vrijdag Laure Delcampe (sopraan, Jack Liebeck (viool), Alexander Khramouchin (cello) en Vladimir Sverdlov (piano) met Sjostakovitsj.

klassiek
Amsterdam, Obrechtkerk: zondag (15u): Capella Sancta Maria o.l.v. Enrique López-Cortón m.m.v. Paul Smit (trombone) en David Boos (orgel) met De Morales (Requiem).

klassiek
Amsterdam, Filmmuseum: zaterdag, zondag en maandag ensemble o.l.v. Michiel Münninghoff met muziek van Sjostakovitsj bij de film Staking (1925, Eisenstein).

klassiek
Arnhem, Musis Sacrum: zaterdag Het Gelders Orkest o.l.v. Martin Sieghart m.m.v. Severin von Eckardstein (piano) met Beethoven, Haydn en Joh. Strauss jr.

klassiek
Haarlem, Sint Bavo Kathedraal: zaterdag om 15 uur orgelconcert door Jean-Pierre Lecaudey.

klassiek
Nijmegen, De Vereeniging: vrijdag Het Gelders Orkest – zie Arnhem.

klassiek
Terneuzen, Haven: vrijdag, zondag en woensdag Brabant Koor en Orkest van de Vlaamse Opera o.l.v. Ed Spanjaard met Wagner (Der Fliegende Holländer).

klassiek
Utrecht, Vredenburg: t/m zondag Holland Festival Oude Muziek. Vanavond Accordone met het programma Via Toledo, zaterdag Le Poème Harmonique en Choeur de Chambre de Rouen met Marazzoli, zondag (12u) Ensemble 415 met Legrenzi en zondag (20u) L’Arpeggiata met improvisaties.

klassiek
Veere, Grote Kerk: zondag om 15.30 uur piano-duo Janine Dacosta en Leen de Broekert met o.a. Mozart, Schubert.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden