agenda muziek

Amsterdam, Paradiso: vrijdag (23-5u) ‘Seen’ met dj’s Tom Trage, Mr. Wix en een videoperformance van dvdj’s Off The Wall...

clubs
Amsterdam, Club 11: zaterdag (23-5u) ‘Static’ met een optreden van Le Clic en dj’s Robert Babicz en Bart Skils.

clubs
Amsterdam, Sugar Factory: zondag (23-4u) ‘Wicked Jazz Sounds’ met dj’s Ruby Wax en Leroy Rey.

clubs
Den Haag, Paard: zaterdag (23-5u) ‘Hindu Party’ met dj’s Dyna, Immenzo en Wicked, en bandjes in de kleine zaal.

clubs
Eindhoven, Stadhuisplein: zaterdag (11-23u) ‘Simple Festival’ met dj’s Billy Nasty, Kid Sublime, Melon, Joris Voorn e.a.

clubs
Eindhoven, De Rechter: zaterdag (23-5u) ‘Simple Afterparty’ met dj’s Darko Esser, Edo Salgado.

clubs
Eindhoven, Effenaar: zaterdag (23-5u) ‘Rush’ met dj’s Fedde le Grand, Victor Coral en Brian S.

clubs
Rotterdam, Now & Wow: zaterdag (23-6u) ‘Knalfuif’ met dj’s Leroy Styles, Joost van Bellen en Benny Rodrigues.

clubs
Utrecht, Tivoli/De Helling: vrijdag (23-5u) ‘30303’ met dj’s Luke Vibert en DJ Cylob.

clubs
Utrecht, Maarsseveense Plassen: zaterdag (11-23u) ‘Rockit Open Air Festival’ met dj’s Pascal FEOS, Michael Mayer, James Lavelle, Steve Rachmad e.a.

clubs
pop

clubs
Amsterdam, Amsterdam ArenA: maandag Rolling Stones.

clubs
Amsterdam, Bitterzoet: maandag o.a. David Gilmour Girls.

clubs
Amsterdam, Blijburg: zaterdag o.a. Jeugd van Tegenwoordig.

clubs
Amsterdam, Melkweg: vanavond She Wants Revenge, The Feromones; woensdag ALO.

clubs
Amsterdam, Paradiso: vanavond White Cowbell Oklahoma; dinsdag Fat Joe; woensdag Dwight Yoakam (grote zaal), Keaton Simmons (kleine zaal).

clubs
Amsterdam, Winston: woensdag Loonaloop.

clubs
Arnhem, Goudvishal: woensdag No Innocent Victim.

clubs
Bladel, Marktplein: ‘Totaalfestival’ met vanavond o.a. Sharon Jones; vrijdag o.a. PuppetMastaz; zaterdag o.a. The Seatsniffers; zondag o.a. Mathilde Santing.

clubs
De Koog (Texel), De Kuip: zaterdag Nuff Said.

clubs
Den Burg (Texel), J’Elleboog: Texelfest met vrijdag o.a. Born From Pain; zaterdag o.a. I-Reject, Malkovich.

clubs
Den Haag, Paard van Troje: woensdag Heather Nova.

clubs
Den Haag, Plein: zaterdag Plein Open met o.a. Jawat, Smutfish.

clubs
Edam, Harmonie: zondag Eric de Vries.

clubs
Groningen, Vera: zaterdag Propeller speelt Placebo.

clubs
Haarlem, Patronaat: vrijdag Lucky Goat (gratis); zaterdag o.a. Dubpirates.

clubs
Purmerend, Caddy’s Diner: zondag Sur-phonics (16u).

clubs
Rotterdam, Rotown: zondag Feverdream, Fetish.

clubs
Tilburg, Little Devil: zaterdag The Madd.

clubs
Utrecht, Tivoli Oudegracht: dinsdag Lambchop.

clubs
Veenhoop (Frl.): maandag o.a. White Cowbell Oklahoma.

clubs
Vlaardingen, Hof/Oranjepark: ‘Zomerterras’ met vrijdag o.a. Vixy, Luie Hond; zaterdag o.a. Lefties Soul Connection; zondag o.a. Fatima Spar.

clubs
Vlieland, Stortemelk: vanavond Nuff Said; zondag Cool Genius.

clubs
IJmuiden, Strand: ‘The World At Your Beach’ met zaterdag o.a. Gare Du Nord; zondag o.a. Fatima Spar.

clubs
jazz

clubs
Amsterdam, Bimhuis: vrijdag Rob van Bavel Trio & Tom Beek, Rik Mol; zaterdag Tim Ries’ Rolling Stones Project.

clubs
Amsterdam, Concertgebouw: zaterdag New Cool Collective & Pancho Amat.

wereldmuziek
Amsterdam, De Melkweg: vrijdag de Cubaanse rapgroep Cubanito 20.02.

wereldmuziek
Amsterdam, openluchttheater Vondelpark: zondagmiddag Summer Breeze Festival, met o.a. Jóvenes Clásicos del Son.

wereldmuziek
Bloemendaal, openluchttheater Caprera: zaterdag Jóvenes Clásicos del Son.

wereldmuziek
Nijmegen, Afrika Museum: zondag Princesse Mansia M’Bila.

wereldmuziek
Utrecht, Tivoli de Helling: zaterdag Cubanito 20.02.

klassiek
Alkmaar, Grote St. Laurenskerk: woensdag orgelconcert door Craig Cramer.

klassiek
Almen, Landgoed Ehzerwold (Ehzerallee 14): zondag om 14.30 uur Matangi Kwartet met Sjostakovitsj en Tsjaikovski.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond Sloveens Symfonie Orkest o.l.v. Rossen Milanov m.m.v. Cristina Ortiz (piano) met Dvorák, Chopin en Tsjaikovski en vrijdag met Ramovs, Chopin en Rimski-Korsakov; zondag Orkest van de 19de eeuw van de NJO Summer Academy o.l.v. Jos van Immerseel m.m.v. Eric Hoeprich (klarinet) met Beethoven, Mozart, Von Weber en Schubert; maandag Zukerman Chamber Players met Dvorák, Mozart en Bruckner.

klassiek
Bergen, Ruïnekerk: zondag Birthe Blom (viool) en Christopher Devine (piano) met Mozart en Brahms; maandag Artiom Kotov (viool) en Gerard Boeters (piano) met Prokofjev, Debussy en Martinu en pianist Vladimir Khomyakov met Ravel en Prokofjev.

klassiek
Elburg, Grote Kerk: woensdag om 11 uur Holland Boys Choir o.l.v. Pieter Jan Leusink.

klassiek
Haarlem, Sint Bavo Kathedraal: zaterdag om 15 uur organist Josep Mas i Bonet.

klassiek
Hortus Kamermuziekfestival van 29 juli t/m 6 augustus in de Horti van Utrecht en Leiden, o.l.v. William Raaijman m.m.v. o.a. Doelenkwartet en Hortusensemble. Zie ook: www.hortuskamermuziekfestival.nl

klassiek
Orgelfestival Limburg: orgelconcerten vanavond in Sint Odiliënberg (Basiliek HH. Wiro, Plechelmus, Otgerus) door Cees van der Poel, in Houthem (Gerlachuskerk) door Reitze Smits en in Noorbeek (H. Brigida) door Dae Ho Jang; vrijdag in Klimmen (Remigius) door Johan Hermans; zondag (16u) in Beek (Herv.Kerk) door Pieter Dirksen, in Neer (16u, H. Martinus) door Daniël Janssen; maandag in Mechelen (Johannes de Doper) door Ingrid Oomen-De Bruin m.m.v. Heavy Brass Quartet; dinsdag in Maastricht (Servaasbasiliek) door Pierre Pincemaille; dinsdag in Roermond (OLV Munsterkerk) door Ton Reijnaerdts en woensdag in Meerssen (Basiliek H. Bartholomeus) door Alessandro Bianchi. Zaterdag (9.30u parkeerplaats Kasteel Elsloo) orgelbustocht naar het Belgische Balen en Postel.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden