[agenda] muziek

Amstelveen, P60: vrijdag o.a. Social Animal...

pop
Amsterdam, Melkweg: vanavond o.a.U-niq; vrijdag Carl Henry; vrijdag en zaterdag Jango Edwards; zondag zZz.

pop
Amsterdam Paradiso: vrijdag Wende Snijders (grote zaal), Meindert Talma & The Negroes (21u), The Riplets om 22.30u in de kleine zaal; zaterdag Van Dik Hout (uitverkocht); woensdag o.a. Satellite 7.

pop
Apeldoorn, Gigant: vrijdag Room Eleven.

pop
Arnhem, Goudvishal: zaterdag o.a. Disturbance.

pop
Breda, Mezz: vanavond o.a. Vermin, Saeculum.

pop
Dordrecht, Bibelot: vrijdag U-niq.

pop
Eindhoven, Effenaar: vanavond Room Eleven; vrijdag o.a. Statik Sky.

pop
Gemert, Ridderhof: zaterdag Erwin Nyhoff.

pop
Goes, Beest: vrijdag Gorefest.

pop
Haarlem, Patronaat: woensdag Alamo Race Track.

pop
Heerlen, Nieuwe Nor: vanavond Bettie Serveert.

pop
Nijmegen, Doornroosje: vanavond The Sheer.

pop
Oss, Groene Engel: zaterdag C-Mon & Kypski.

pop
Rotterdam, Baroeg: zondag Pzychobitch.

pop
Rotterdam, Now & Wow: vrijdag Carl Henry.

pop
Rotterdam, Rotown: zondag o.a. Goose.

pop
Rotterdam, Waterfront: vrijdag o.a. Ronny Hayward.

pop
Tilburg, 013: vrijdag The Sheer (Kleine Zaal), o.a. Surf-O-Maniacs (BatCave); zondag o.a. Lefties Soul Connection.

pop
Utrecht, dB’s: vanavond o.a. Kensington; zondag o.a. Geigercounting, The Hipshakes.

pop
Utrecht, Tivoli De Helling: zaterdag o.a. QF, Pimpclawz.

pop
Venlo, Café Central: maandag Lefties Soul Connection.

dance
Amsterdam, zaterdag (22.30-4u) ‘Static’ met dj’s Polder, Daniel Bell en Bart Skils.

dance
Amsterdam, Melkweg: zondag (22-4u) ‘Oud & Nieuw’ met zZz en dj’s Sandrien, Per, Onno, Kareem Raihani e.a.

dance
Amsterdam, Panama: zondag (23-4u) ‘Housequake’ met dj’s Baggi Begovic, Roog, Erick E, Leroy Rey, Phil Hormeman e.a.

dance
Amsterdam, Passenger Terminal: zondag (20-5u) ‘Arrival 2007’ met dj’s Dr Lektroluv, Brian S, Victor Coral, ISIS, Dimitri, Marcello.

dance
Amsterdam, ITW NDSM: zondag (21.30-7u) ‘Putsch’ met dj’s Herr Arter, Eva Maria, Richard Parker e.a.

dance
Amsterdam, Westergasfabriek: zondag (21-7u) ‘A brand new year’ met dj’s Roger Sanchez, Marnix, Joey Negro e.a.

dance
Eindhoven, Strijp S : zondag (22-7u) ‘Extrema’ met dj’s Remy, Erick E, Fedde le Grand, Michel de Hey, Josh Wink e.a.

dance
Eindhoven, De Rechter: vrijdag (22-4u) ‘Mood elevator’ met dj’s Brent Roozendaal, Bart Skils en Aron Friedman; zondag (22-4u) ‘New Years Eve’ met dj’s Benny Rodrigues, Dr. Lektroluv, Eric de Man e.a.

dance
Haarlem, Patronaat: vrijdag (22-4u) ‘Technovision’ met dj’s Chris Liebing, Michael von L en anderen.

dance
Hengelo, Metropool: zondag (22-6u) ‘Fractured ‘ met dj’s Venetian Snares, Bong-Ra, Noize Creator e.a.

dance
Utrecht, Tivoli (de Helling): vrijdag (22-4u) Venetian Snares en Bong Ra.

dance
Utrecht, Tivoli (Oudegracht): zondag (00.30-5u) ‘Oud & Nieuw’ met dj’s St. Paul en Joost van Bellen.

dance
Utrecht, Winkel van Sinkel: zondag (23-7u) ‘Pirates of 2007’ met dj’s Michel de Hey, Marcello, Jesse Voorn, Secret Cinema, Daniel Sanchez e.a.

dance
Utrecht, Poema: zondag (22-6u) Poema & Magnetronik’ met dj’s Wesdex e.a.

dance
Rotterdam, Club Rotterdam: zaterdag (23-6u) ‘Fubar’ met dj’s Dan Curtin, Steven P, Aron Friedman, Brent Roozendaal, Khalil e.a.

dance
Rotterdam, Now & Wow: zondag (23-6u) ‘Let’s start 2007’ met dj’s Tiefschwarz, Dr Lektroluv, Terry Toner, Real el Canario, Chuckie e.a.

wereldmuziek
Amsterdam, Bimhuis: vanavond Zakarya; woensdag het Nieuwjaarsconcert met Yuri Lemeshev & Pamelia Kurstin en Alexei Arkhipovksy solo.

wereldmuziek
Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag Oudejaarsparty met Gerardo Rosales.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond Zakarya, Der Rote Bereich; vrijdag Jesse van Ruller & Bert van den Brink; zaterdag Carte Blanche Han Buhrs met o.a. Tatjana Koleva, René van Barneveld, Misha Mengelberg; zondag Refavela! Benefietconcert met o.a. Ernst Reijseger, Simon Nabatov, Maarten van Roozendaal, Martin Fondse; woensdag Nieuwjaarsconcert met Yuri Lemeshev & Pamelia, Kurstin, Alexei Archipovsky Solo.

jazz
Den Haag, Regentenkamer: zaterdag Cees Slinger Buddies in Soul.

jazz
Hoorn, Ridderikhoff: zaterdag Michael Varekamp, Rembrandt Frerichs, Frans van der Hoeven.

jazz
Tilburg, Paradox: Stranger than Paranoia Festival met vanavond Gourmet, Frank Wöste Trio, Sean Bergins SongMob; vrijdag Arno Krijger & Carlo DeWijs, Gourmet, Hadja Kouaté & Les Guinéens.

opera
L’incoronazione di Poppea, ‘luidsprekeropera’ van Huba de Graaff door Hans Dagelet (zang), Caroline Cartens (zang), speakerinstallaties van Bart Visser, op 3 januari in De Lawei, Drachten.

opera
La Vie Parisienne operette van Offenbach door het Nederlands Operette Theater o.l.v. Robert Jan Kamer, vanavond in Zwolle (De Spiegel), vrijdag en zaterdag in Groningen (Martiniplaza) en woensdag in Sittard (Stadsschouwburg).

opera
Così fan tutte, Don Giovanni en Le nozze di Figaro van Mozart door De Nederlandse Opera o.l.v. Ingo Metzmacher, nog t/m 8 januari in het Muziektheater, Amsterdam.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (KZ): vanavond Joost van der Meent (piano) met Mozart, Chopin en Debussy; zondag (11u) pianist Ivo Jansen met Bach en Sjostakovitsj.

klassiek
Amsterdam, Engelse Kerk: zaterdag (15u) Barokensemble De Swaen (o.a. Telemann).

klassiek
Breda, Chassé Theater: dinsdag Don Ko-sakenChor Russland en Moscow Festival Ensemble o.l.v. Marcel N. Verhoeff.

klassiek
Eindhoven, Muziekcentrum: vrijdag Don KosakenChor Russland.

klassiek
Enschede, Muziekcentrum: op Nieuwjaarsdag Orkest van het Oosten o.l.v. Martin Panteleev m.m.v. Joszef Lendvay (viool) met Strauss, Lanner, De Saraste en Brahms.

klassiek
Gouda, Schouwburg: woensdag Don KosakenChor Russland.

klassiek
Groningen, De Oosterpoort: woensdag Noord Nederlands Orkest o.l.v. Michel Tabachnik m.m.v. Lenneke Ruiten (sopraan) met Händel, Donizetti, Rossini en Verdi.

klassiek
Hilversum, Oude Lutherse Kerk: zondag (15u) Barokensemble De Swaen met Telemann en Bach.

klassiek
Terneuzen, Scheldetheater: zaterdag Don KosakenChor Russland.

klassiek
Utrecht, Vredenburg: nog t/m zaterdag Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht met Janine Jansen (viool).

muziektheater
Rembrandt de musical, met Henk Poort als de grote schilder. Met kostuums van Jan Aarntzen en een projectiesysteem dat alle meesterwerken laat zien. Nog t/m 7 januari in Nieuwe Luxor, Rotterdam.

muziektheater
Chess, musical over de tweekamp tussen een Russische en een Amerikaanse schaakgrootmeester. Met Joke de Kruijf, Jeroen Phaff, Jasper Kerkhof e.a. Regie: Marcel Sijm, geproduceerd door Mark Vijn. Vrijdag in Venray (Schouwburg), zaterdag in Helmond (’t Speelhuis).

muziektheater
Wat zien ik?! naar Albert Mols verhalen over de hoertjes Greet en Nel op de Amsterdamse Wallen. Met Ellen Pieters, Mariska van Kolck, Kiki Classen, Johnny Kraaijkamp e.v.a. Vanavond in Kerkrade (Theater), 9 en 10 januari in Arnhem (Schouwburg).

muziektheater
The Wiz , sprookjesachtige musical over het meisje Dorothy, dat op zoek gaat naar de tovenaar van Oz, wiens ‘fort’ dit keer onder cameratoezicht staat. Een Van den Ende-productie, met Danny de Munk en Nurlaila Karim. in Beatrix Theater, Utrecht.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden