Agenda muziek

Amsterdam, Melkweg: vrijdag The Bees; zaterdag Tokyo Ska Paradise Orchestra; maandag Sizzla...

pop
Amsterdam, Paradiso: vandaag Simian Mobile Disco (live); vrijdag New York Ska & Jazz Ensemble; zaterdag Earth Trilogy Part 1 met o.a. Audiofly en Jimmy van M; maandag Blondie; woensdag Dr John & Band, T-99.

pop
Den Haag, Paard van Troje: vanavond Junior Kelly; zaterdag Ziggi featuring Amo-Lab en Happen So Massive.

pop
Den Haag, Bazart: vrijdag Quarterlake & Footsweep; zaterdag Bazart Buiten festival met o.a Chameleon, Dutch College Quintet, Jahva Sound en Sundown Circus.

pop
Eindhoven, Effenaar: vrijdag Gold Sputtered Membrane.

pop
Haarlem, Patronaat: vanavond Willy Deville & Band.

pop
Horst, Evenemententerrein Kasteelse Bossen: zaterdag Knorpop met o.a. Moke, C-Mon & Kypski, The Junes en Delphian.

pop
Nijmegen, centrum: vanavond Vierdaagse Feesten met o.a. Ska-D-Lite, Mark Foggo’s Skasters en New York Ska Jazz Ensemble; vrijdag Vierdaagse Feesten met o.a. Shuman And Angel Eye, One Two Trio en de Sjonnies.

pop
Schiedam, Stadserf: zondag Zomerbeat in de City festival met o.a. La Fiësta, Suzanna Lubrano, Agua y Lemon en RMXCRW.

dance
Amsterdam, 11: vrijdag (22.30-4u) ‘Red Bull Visual Beat’ met vj’s Citizin, JutoJo e.a.; zaterdag (22.30-4u) ‘Telescope’ met dj’s Didiér Stijn, Edo Salgado en Olaf.

dance
Amsterdam, Blijburg: zaterdag (12-24u) ‘Costa del Soul’ met Lefties Soul Connection, dj’s Flexican, Leroy Rey, Carlos Valdes, Brent Roozendaaal, Edo Salgado, Aron Friedman, Shiva e.v.a.

dance
Amsterdam, Panama: zaterdag (23-4u) ‘Houseplay’ met dj’s Junkie XL, Pete Tong.

dance
Amsterdam, Paradiso: zaterdag (23-5u) ‘Earth trilogy’ met dj’s Audiofly, Per,

dance
Herr Arter, Estroe e.a.

dance
Amsterdam, Studio 80: zaterdag (23-6u) ‘Stop zinloos geluid’ met dj’s Jori Hulkkonen, Invite, Daphne Daretta e.a.

dance
Best, Aquabest: zaterdag (10-23.15u) ‘Extrema Outdoor’ met dj’s James Holden, Jeff Mills, Gabriel Ananda, Adam Beyer (uitv.).

dance
Eindhoven, Club Rembrandt: zaterdag (22-4u) ‘Extrema afterparty’ met dj’s

dance
Adam Beyer, Darko Esser, Edwin Oosterwal.

dance
Eindhoven, De Rechter: zaterdag (23-5u) ‘The Nigth After’ met dj’s Joris Voorn, Victor Coral e.a.

dance
Utrecht, Tivoli de Helling: zaterdag (23-5u) ‘Full Spectrum’ met dj’s James Holden en Nuno dos Dantos.

wereldmuziek
Amersfoort, Vijver Kattenbroek: vrijdag Nadara.

wereldmuziek
Amsterdam, Bimhuis: vanavond de Dino Saluzzi Family, vrijdag Lobi Traoré & Joep Pelt.

wereldmuziek
Amsterdam, Concertgebouw: dinsdag Nynke Laverman.

wereldmuziek
Austerlitz, Beauforthuis: maandag en dinsdag Eric Vaarzon Morel.

wereldmuziek
Winterswijk, Markt Zuid: zondag Nadara.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond Dino Saluzzi Family; zaterdag Robert Rook Trio; zondag Al Foster Quintet.

jazz
Amsterdam, Centrale Bibliotheek: vrijdag Benjamin Herman, Cees Slinger e.a.

jazz
Amsterdam, Concertgebouw: zaterdag Jazz Orchestra of the Concertgebouw; woensdag Tuck & Patti.

jazz
Roermond, Kloosterwandplein: zaterdag Jazznight met o.a Los Hermanos Martinez, Room Eleven, Toon Roos Kwartet, Monsieur Dubois, Big Band Boesten & Benjamin Herman.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond Les Violons du Roy o.l.v. Bernard Labadie en Vivica Genaux (mezzosopraan) met Händel, Rameau, Hasse en Rebel; vrijdag Rotterdams Kamerorkest o.l.v. Conrad van Alphen m.m.v. Tania Kross (mezzosopraan) met Rachmaninov en Dvorák; maandag La Petite Bande o.l.v. Sigiswald Kuijken (viool) met Sellitto's La vedova ingegnosa ossia il medico ignorante.

klassiek
Arcen, Kasteel: zaterdag St. Petersburg String Quartet met Sjostakovitsj, Beethoven en Borodin.

klassiek
Breda, Grote Kerk: vrijdag Erwin Wiersinga (orgel) met Couperin, Langlais en Ravel.

klassiek
Haarlem, Grote of St. Bavo Kerk: dinsdag orgelconcert door Els Biesemans.

klassiek
Haarlem, Bavo Kathedraal: zaterdag om 15 uur orgelconcert door Vita Kalnciema.

klassiek
Leeuwarden, woensdag orgelconcert door Peter Westerbrink.

klassiek
Nijmegen, Stevenskerk: dinsdag organist Hayo Boerema met Franck en Langlais.

klassiek
Orgelfestival Limburg t/m 12 augustus: vanavond in Noorbeek (H. Brigida) door Laurens Gardeniers; vrijdag in Klimmen (H. Remigius) door Aart de Kort; vrijdag in Geleen (H. Augustinus) door Xavier Deprez. Zaterdag orgelbustocht (start 9.30u St. Petruskerk, Roggel) - organist Ad van Sleuwen bespeelt achtereenvolgens orgels in Hoogstraten, Begijnhofkerk (11u) en St. Catharina (11.45u), in Tilburg, N.H. Pauluskerk (14.30u) en in Hilvarenbeek, St. Petrusbanden 15.45u); zondag in Kerkrade (H. Lambertus) door Willem Tanke; maandag in Panningen (Missiehuis St. Jozef) door Jan Verschuren; dinsdag in Maastricht (O.L.Vrouwebasiliek) door Gonny van der Maten; dinsdag in Roermond (Caroluskapel) door Jean-Pierre Steijvers; woensdag in Tongeren (O.L. Vrouwebasiliek) door Anne Schneider.

klassiek
Orlando Festival, nog t/m 22 juli. Vanavond in Maastricht (Theater a/h Vrijthof) o.a. Leonis Kwartet met Beethoven en Zürcher Pianotrio met Schubert; vanavond in Eygelshoven (Oude Kerkje) Brodowski Kwartet met Smetana en Ragazze Kwartet met Ravel; vrijdag in Kerkrade (Theater) o.a. violisten Anke Dill en Tim Vogler, altviolisten Isabel Charisius en Stefan Fehlandt en cellist Stephan Frock met Beethoven en Vogler Kwartet en Roger Braun (piano) met Schnittke; vrijdag in Maastricht (Theater a/h Vrijthof) Leonis Kwartet met Schubert, Devich Trio met Dvorák en Atrium Kwartet met Tsjaikovski; zaterdag in Kerkrade (Theater) o.a. Vogler Kwartet en Klaus Becker (hobo) met Mozart. Zie ook: www.orlandofestival.nl

klassiek
Schiedam, Grote of St. Janskerk: dinsdag organist Everhard Zwart met Asma, Händel, Karg-Elert en Widor.

klassiek
Veere, Grote Kerk: zondag (15.30u) Van Swieten Society met Haydn, Hummel en Beethoven.

klassiek
Zutphen, Walburgiskerk: zaterdag (12.30u) IJsbrand ter Haar (orgel) en Boris Jansen (saxofoon); zondag (16u) Pieter de Mast (orgel) en Ensemble Windstreken.

opera
Austerlitz, Beauforthuis: van 23 t/m 29 juli het Opera! Festival met Cavalleria Rusticana van Mascagni en Der Schauspieldirektor van Mozart door Young London Opera o.l.v. Stefan Hofkes, op 23, 24, 26, 28 en 29 juli; Flamenco Opera van Eric Vaarzon Morel op 23 en 24 juli en De Barbier van Sevilla door Marionetten Theater op 27 juli. Zie ook: www.operafestival.nl

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden