90ste Tour de France

US POSTAL..

IBANESTO. COM

Ploegleider: Eusebio Unzue (Sp) 31. Francisco Mancebo (Sp) 32. Juan Antonio Flecha (Sp) 33. Vicente Garcia Acosta (Sp) 34. Vladimir Karpets (Rus) 35. Pablo Lastras (Sp) 36. Denis Mentsjov (Rus) 37. Juan Miguel Mercado (Sp) 38. Jevgeni Petrov (Rus) 39. Xabier Zandio (Sp)

COFIDIS

Ploegleider: Bernard Quilfen (Fr) 61. David Millar (GB) 62. Médéric Clain (Fr) 63. Inigo Cuesta (Sp) 64. Philippe Gaumont (Fr) 65. Massimiliano Lelli (It) 66. David Moncoutié (Fr) 67. Luis Perez (Sp) 68. Guido Trentin (It) 69. Cédric Vasseur (Fr)

FASSA BORTOLO

Ploegleider: Alberto Volpi (It) 81. Ivan Basso (It) 82. Marzio Bruseghin (It) 83. Dario Cioni (It) 84. Aitor Gonzalez (Sp) 85. Volodimir Goestov (Oek) 86. Nicola Loda (It) 87. Sven Montgomery (Zwi) 88. Alessandro Petacchi (It) 89. Marco Velo (It) AG2R Ploegleider: Vincent Lavenu (Fr) 151. Laurent Brochard (Fr) 152. Mikel Astarloza (Sp) 153. Aleksandr Botsjarov (Rus) 154. Inigo Chaurreau (Sp) 155. Andy Flickinger (VS) 156. Jaan Kirsipuu (Est) 157. Christophe Oriol (Fr) 158. Nicolas Portal (Fr) 159. Ludovic Turpin (Fr)

ONCE RABOBANK FDJEUX. COM

Ploegleider: Marc Madiot (Fr) 91. Sandy Casar (Fr) 92. Jimmy Casper (Fr) 93. Baden Cooke (Aus) 94. Carlos Da Cruz (Fr) 95. Nicolas Fritsch (Fr) 96. Bradley McGee (Aus) 97. Christophe Mengin (Fr) 98. Nicolas Vogondy (Fr) 99. Matthew Wilson (Aus)

VINI CALDIROLA

Ploegleider: Vittorio Algeri (It) 161. Stefano Garzelli (It) 162. Dario Andriotto (It) 163. Paolo Bossoni (It) 164. Andrej Hauptman (Slov) 165. Eddy Mazzoleni (It) 166. Marco Milesi (It) 167. Fred Rodriguez (VS) 168. Romans Vainsteins (Let) 169. Steve Zampieri (Zwi) Ploegleider: Manolo Saiz (Sp) 11. Joseba Beloki (Sp) 12. Rene Andrle (Tsj) 13. Jose Azevedo (Por) 14. Alvaro Gonzales de Galdeano (Sp) 15. Jorg Jaksche (Dui) 16. Isidro Nozal (Sp) 17. Mikel Pradera (Sp) 18. Marcos Antonio Serrano (Sp) 19. Angel Vicioso (Sp) Ploegleider: Theo de Rooij (Ned) 41. Levi Leipheimer (VS) 42. Michael Boogerd (Ned) 43. Bram de Groot (Ned) 44. Oscar Freire (Sp) 45. Robert Hunter (ZA) 46. Marc Lotz (Ned) 47. Grischa Niermann (Dui) 48. Marc Wauters (Bel) 49. Remmert Wielinga (Ned)

TELEKOM

Ploegleider: Mario Kummer (Dui) 21. Santiago Botero (Col) 22. Mario Aerts (Bel) 23. Rolf Aldag (Dui) 24. Giuseppe Guerini (It) 25. Matthias Kessler (Dui) 26. Andreas Klöden (Dui) 27. Daniele Nardello (It) 28. Aleksandr Vinokoerov (Kaz) 29. Erik Zabel (Dui)

SAECO

Ploegleider: Giuseppe Martinelli (It) 51. Gilberto Simoni (It) 52. Leonardo Bertagnoli (It) 53. Salvatore Commesso (It) 54. Danilo di Luca (It) 55. Paolo Fornaciari (It) 56. Gerrit Glomser (Oos) 57. Jörg Ludewig (Dui) 58. Fabio Sacchi (It) 59. Stefano Zanini (It) CSC Ploegleider: Bjarne Riis (Den) 71. Tyler Hamilton (VS) 72. Michael Blaudzun (Den) 73. Nicolas Jalabert (Fr) 74. Bekim Christensen (Den) 75. Peter Luttenberger (Oos) 76. Andrea Peron (It) 77. Jacob Piil (Den) 78. Carlos Sastre (Sp) 79. Nicki Sørensen (Den)

KELME

Ploegleider: Vicente Belda (Sp) 101. Ignacio Gutierrez (Sp) 102. José Enrique Gutierrez (Sp) 103. David Latasa (Sp) 104. Jesus Manzano (Sp) 105. David Munoz (Sp) 106. Ivan Parra (Col) 107. Javier Pascual Llorente (Sp) 108. Antonio Tauler (Sp) 109. Julian Usano (Sp)

EUSKALTEL

Ploegleider: Julian Gorospe (Sp) 171. Iban Mayo (Sp) 172. Mikel Artetxe (Sp) 173. David Etxebarria (Sp) 174. Unai Etxebarria (Sp) 175. Roberto Laiseka (Sp) 176. Inigo Landaluze (Sp) 177. Alberto Lopez de Munain (Sp) 178. Samuel Sanchez (Sp) 179. Haimar Zubeldia (Sp)

QUICK STEP LA BOULANGERE

Ploegleider: Serge Parsani (It) 111. Paolo Bettini (It) 112. Laszlo Bodrogi (Hon) 113. Davide Bramati (It) 114. David Canada (Sp) 115. Servais Knaven (Ned) 116. Luca Paolini (It) 117. Michael Rogers (Aus) 118. Kurt van de Wouwer (Bel) 119. Richard Virenque (Fr) Ploegleider: Jean Bernaudeau (Fr) 181. Didier Rous (Fr) 182. Walter Bénéteau (Fr) 183. Sylvain Chavanel (Fr) 184. Anthony Geslin (Fr) 185. Maryan Hary (Fr) 186. Damien Nazon (Fr) 187. Jérome Pineau (Fr) 188. Franck Renier (Fr) 189. Thomas Voeckler (Fr) CRÉDIT AGRICOLE Ploegleider: Roger Legeay (Fr) 121. Christophe Moreau (Fr) 122. Stéphane Augé (Fr) 123. Pierrick Fédrigo (Fr) 124. Sébastian Hinault (Fr) 125. Thor Hushovd (No) 126. Lilian Jegou (Fr) 127. Stuart O'Grady (Aus) 128. Benoit Poilvet (Fr) 129. Jens Voigt (Dui)

GEROLSTEINER

Ploegleider: Hans Holczer (Dui) 191. Davide Rebellin (It) 192. Udo Bölts (Dui) 193. René Haselbacher (Oos) 194. Uwe Peschel (Dui) 195. Olaf Pollack (Dui) 196. Michael Rich (Dui) 197. Torsten Schmidt (Dui) 198. Georg Totschnig (Oos) 199. Markus Zberg (Zwi)

BIANCHI

Ploegleider: Rudy Pevenage (Bel) 131. Jan Ullrich (Dui) 132. Daniel Becke (Dui) 133. Angel Casero (Sp) 134. Felix Garcia Casas (Sp) 135. Aitor Garmendia (Sp) 136. Fabrizio Guidi (It) 137. Thomas Liese (Dui) 138. David Plaza (Sp) 139. Tobias Steinhauser (Dui) ALESSIO Ploegleider: Bruno Cenghialta (It) 201. Laurent Dufaux (Zwi) 202. Fabio Baldato (It) 203. Alessandro Bertolini (It) 204. Pietro Caucchioli (It) 205. Raffaele Ferrara (It) 206. Angelo Furlan (It) 207. Vladimir Miholjevic (Kro) 208. Andrea Noé (It) 209. Franco Pellizotti (It)

LOTTO-DOMO

Ploegleider: Marc Sergeant (Bel) 141. Rob McEwen (Aus) 142. Serge Baguet (Bel) 143. Christophe Brandt (Bel) 144. Hans de Clercq (Bel) 145. Nick Gates (Aus) 146. Axel Merckx (Bel) 147. Koos Moerenhout (Ned) 148. Leon van Bon (Ned) 149. Rik Verbrugghe (Bel)

JEAN DELATOUR

Ploegleider: Jean-Luc Jonrond (Fr) 211. Patrice Halgand (Fr) 212. Pierre Bourquenoud (Zwi) 213. Samuel Dumoulin (Fr) 214. Christophe Edaleine (Fr) 215. Frédéric Finot (Fr) 216. Stéphane Goubert (Fr) 217. Joeri Krivtsov (Oek) 218. Laurent Lefèvre (Fr) 219. Jean-Patrick Nazon (Fr)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden