Namen en startnummers wedstrijdrijders

Mannen..

1. R. Boonstoppel (Maarssen)

2. P. Baars (Nieuw-Vennep)

3. J. Bakker (Wijnjewoude)

4. T. Dekker (Warmenhuizen)

5. Sjaak Bakker (Berkhout)

6. R. Borst (Leiderdorp)

7. H. Angenent (Alphen a/d Rijn)

8. B. Doorten (Wapserveen)

9. R. Groenendaal (Oldehove)

10. G. Terpstra (Leeuwarden)

11. H. van Benthem (Ens)

12. T. Bok (Akkrum)

13. R. de Jong (Zwaag)

14. U. Kuper (Exloo)

15. H. Veneman (Rheezerveen)

16. E. Hagen (Haarlem)

17. R. Van Meggelen (Amsterdam)

18. P. Snijders (Haarsteeg)

19. E. Feenstra (Abbekerk)

20. E. Hulzebosch (Gramsbergen)

21. H. Maatman (Wolvega)

22. B. Verduin (Heemskerk)

23. J. D. Corts (Koudekerk a/d Rijn)

24. Stefan Bakker (Alphen a/d Rijn)

25. M. de Kroon ('s Gravendeel)

26. J. E. Kromkamp (Wolvega)

27. R. Vergeer (Warmond)

28. A. Alderts (St. Nicolaasga)

29. A. Krivosjejev (Rus)

30. G. Hollemans (Exloo)

31. G. van der Grift (Hattem)

32. A. Sikma (Scharsterbrug)

33. R. van der Hoorn (Ter Aar)

34. A. Gaasenbeek (Westbroek)

35. J. de Glee (Rottum)

36. R. Kok (Rottevalle)

37. R. Ruitenberg (Elburg)

38. H. Bouma (Oldetrijne)

39. L. Huitema (Roden)

40. A. Krook (Loosdrecht)

41. M. Kooij (Rijsenhout)

42. K. Mulder (Groningen)

43. A. Klompmaker (Oosterwolde)

44. A. Kasper (Arnhem)

45. P. de Vries (Luxwoude)

46. M. Rozendaal (Warmenhuizen)

47. P. Robijn (Maasland)

48. Y. Takken (Amsterdam)

49. H. Schipper (Warmond)

50. H. Pieterse (Diemen)

52. F. de Mareiros (Velserbroek)

53. H. Speelman (Smilde)

54. B. Veldkamp (Den Haag)

55. E. Tiemens (Wezep)

56. B. Prins (Harkema)

58. W. de Vries (Oldelamer)

59. A. Stam (Sprang-Capelle)

61. Albert Bakker (Scharmer)

62. J. Zwart (Zoutkamp)

63. P. Kleine (Kerkenveld)

64. F. van de Tempel (Bennekom)

65. R. Wartenhorst (Oterleek)

66. J. de Vries (Heerenveen)

67. J. E. Van Dijk (Landsmeer)

68. H. Elzinga (Westergeest)

69. B. van de Veen (Joure)

70. X. Moerman (Lexmond)

71. R. Feenstra (Abbekerk)

72. Y. Kramer (Oudeschoot)

73. E. J. Hagedoorn (Gouderak)

74. N. Schotanus (Zuidwolde)

75. A. Veenhof (Gieten)

76. Y. Lissenberg (Almere-Haven)

77. L. Paalasmaa (Fin)

78. T. van Opzeeland (Krommenie)

79. W. Poelstra (Hijum)

80. R. Ratering (Gieten)

81. R. Touber (Stiens)

82. J. M. Heideman (Gelselaar)

84. B. J. van Barneveld (Doorn)

85. H. Ruitenberg (Oldebroek)

86. F. de Ronde (Amsterdam)

87. H. van der Meulen (Stiens)

88. W. Mol (Hollanscheveld)

89. J. Wetering (Noordeinde)

90. H. Schra (Staphorst)

91. B. van Hest (Alphen)

92. J. Haaijer (Kollum)

93. H. Zandstra (De Tike)

94. S. Algra (Rinsumageest)

95. B. Bisschops (Voorhout)

96. P. Hylkema (Groningen)

97. G. Kemper (Volendam)

98. M. Molenaar (Nibbixwoud)

99. G. Gaas (Westbroek)

100. M. Nat (Oostgraftdijk).

101. H. Vollenbroek (Hilversum)

102. L. Hingstman (Bronneger)

103. I. de Wilde (Avenhorn)

104. J. Pronk (De Goorn)

105. P. Hettinga (Heeg)

106. F. Wagemaker (Hoogkarspel)

107. T. Hoekstra (Sint-Nicolaasga)

108. N. Bodifee (Zaandam)

109. J. Rodewijk (Roelofarendsveen)

110. K. Talen (Heerenveen)

111. W. ten Boom (Haskerhorne)

112. E. Hassing 205. A. Bakker (Gouda)

206. P. Eikelenboom (Zevenhuizen)

207. F. Koeman (Noordwijk)

208. R. Bisschops (Voorhout)

209. W. van der Hamsvoord (Hoogeloon)

210. S. Zonderland (Tjerkgaast)

211. P. van der Zwaag (Zuidlaren)

212. M. Roosen (Goirle)

213. J. Hopman ('t Zand)

214. C. Varenkamp (Bunschoten)

215. M. Huismans (Krommenie)

216. H. Bouma (Dronten)

217. T. Broere (Amsterdam)

218. F. Wilderink (Broek in Waterland)

219. J. Warta (Monnickendam)

220. A. Krom (Wormerveer)

221. J. Heering (Enter)

222. K. Sminia (Woltersum)

223. G. Oelen (Eelde)

224. A. Versteeg (Soest)

225. C. Visser (Ouderkerk a/d Amstel)

226. M. Dekker (Bergambacht)

227. J. Kooiman (Ammerstol)

228. G. Wessels (Markelo)

229. T. de Haan (Akersloot)

230. C. Kroon (Volendam)

231. A. Dooper (Leuvenheim)

232. W. Boekel (Wormer)

233. J. Oliemans (Kudelstaart)

234. A. Broek (Amstelveen)

235. G. Portengen (Nederhorst den Berg)

236. A. Schroten (Emst)

237. J. de Geerd (Terwolde)

238. A. Schippers (Vlaardingen)

239. W. Blakborn (Broek in Waterland)

240. A. Gortmaker (Exloo)

241. J. Fuhler (Emmen)

242. N. Ooyevaar (Oudkarspel)

243. A. Klos (Zoetermeer)

244. H. Lokhorst (Utrecht)

245. J. Appelman (Dirkshorn)

246. G. Sluijs (Utrecht)

247. P. van Vilsteren (Zwolle)

248. E. Vredeveld (Zwolle)

249. J. Zwaan (Warmond)

250. N. van Bergeijk (Lelystad)

251. A. Michiels (Den Bosch)

252. W. Hulzebosch (Hardenberg)

253. J. Hulzebosch (Bruchterveld)

254. S. Joosten (Esch)

255. W. de Vries (Beilen)

256. K. Zijlstra (Arnhem)

257. S. Eikelenboom (Leiderdorp)

258. A. Scholing (Ruinen)

259. J. Mekenkamp (Losser)

260. K. Ter Steege (Enter)

261. A. van Benthem (Almelo).

Vrouwen

1. B. Bron (Jubbega)

2. G. Huitema (St.Nicolaasga)

3. J. Zonderland (Heerenveen)

4. N. Smit (Terschelling)

5. J. Hofstee (Doniaga)

6. R. de Glee (Harlingen)

7. J. Dickhout (Amsterdam)

8. J. Laan (Middelie)

9. L. Kamminga (Groningen)

10. M. Mager (Landsmeer)

11. K. Seinstra (St. Johannesga)

12. A. Pasveer (Groningen)

13. A. van Esch (Damwoude)

14. K. Zoon-Snel (Rockanje)

15. K. Oudhoff (Alkmaar)

16. D. van Loon (Waalwijk)

17. C. van Heel (Liempde)

18. M. Blanke (Leeuwarden)

19. S. Bloemers (Nieuwegein)

20. A. Voskuil (Epe)

21. L. van Dijk (Diemen).

22. J. Duivenvoorden-Grimbergen

23. M. van Hoorn-Langelaan (Ter Aar)

24. J. Vogelzang (Rotterdam)

25. S. Groot (Amstelveel)

26. B. Duursma (Lemmer)

27. C. Wilderink (Broek in Waterland)

28. J. Boekel (Zaandijk)

29. M. Borst (Leiderdorp)

30. M. Merbis (Benthuizen)

31. H. Kuijt (Baarn)

32. Y. van Schie (Stompwijk)

33. K. Lootsma (Oudemirdum)

34. M. Homma (Den Bosch)

35. M. Vergeer (Voorhout)

36. M. Berkelaar (Vinkeveen)

37. H. Bok (Scharsterbrug)

38. J. Smit (Rouveen)

39. G. Smit (Rouveen)

40. M. Smit (Rouveen)

41. E. Grobbee (Utrecht)

42. W. Vergeer (Warmond)

43. P. Feenstra (Abbekerk)

44. M. van Zuilen (Zijderveld)

45. L. Dijkstra (Lemmer).

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden