VNU overweegt verkoop uitgever Intermediair
HAARLEM (ANP) - Media- en informatieconcern VNU zoekt naar strategische alternatieven voor zijn zakelijke mediatak. Het bedrijf kijkt of het mogelijk is om Business Media Europe (BME) in de etalage te zetten.
VNU vindt dat de mediadivisie niet goed meer past bij de overige activiteiten van het bedrijf. Dat maakte de onderneming, die dit jaar door een groep durfkapitalisten van de beurs werd gehaald, maandag bekend.
BME is een bedrijfsonderdeel dat gespecialiseerd is in gedrukte en online media voor met name de zakelijke markt. De divisie heeft in het verleden sterk bijgedragen aan de groei van VNU. Bekende merken die onder de divisie vallen zijn onder meer Intermediair, Computing en Management Team.