Pop

Amstelveen, P60: vrijdag Bettie Serveert, Voicst...

Amsterdam, Melkweg: zaterdag Spanner, Zober; zondag Ward 21; dinsdag o.a. The Used (Max), The Vandals (Oude Zaal); woensdag Kasabian.

Amsterdam, Paradiso: vanavond o.a. Encre; vrijdag Snow Patrol (uitverkocht); zondag o.a. Van Katoen, Smogus (13.30 uur), Green Lizard, Solo (19 uur); maandag Fedchenka; woensdag o.a. Coparck (grote zaal), Amos Lee, Radio Dept. (kleine zaal).

Arnhem, Goudvishal: vrijdag o.a. Caliban; zondag Neck.

Barendrecht, Kruispunt: vrijdag Cuby + Blizzards.

Breda, Mezz: vanavond The Sheer; vrijdag Kitty-Wu.

Den Haag, Paard van Troje: vanavond The Wounded, Asrai.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag The Sheer; zaterdag o.a. Pungent Stench; woensdag The Guides.

Drachten, Iduna: zondag Suicide Birds.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Demented Are Go!, The Kickers; vrijdag o.a. K-Liber; zaterdag Fennesz, Robotobibok; zondag o.a. Endorphins, Trapist.

Groningen, Vera: vanavond Mr. TBone & All-Star Band; zondag o.a. Pungent Stench.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Solo; zaterdag Kirsten & Band; zondag Kitty-Wu, Encre (17 uur).

Hardenberg, Troubadour: vrijdag 16 Down.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag The Seatsniffers, T-99.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Ghinzu, Blues Brother Castro; vrijdag o.a. Pungent Stench.

Oss, Groene Engel: zaterdag De Kift.

Rotterdam, Ahoy': vrijdag, zaterdag en woensdag 'Vrienden van Amstel Live' met o.a. Krezip, Zuco 103, Ilse DeLange.

Rotterdam, Nighttown: maandag o.a. Ward 21.

Rotterdam, Rotown: zaterdag A Brand; zondag Coparck.

Rotterdam, Waterfront: vrijdag Mr T. Bone & All-Star Band.

Sneek, Bolwerk: zaterdag o.a. Caliban, Deadsoil.

Tilburg, 013: vanavond o.a. 2000 Monkeys, Coparck; vrijdag De Heideroosjes (Choice), Spektr (BatCave); zondag Hot 'n' Steamy Monkey Love (BatCave).

Tilburg, Little Devil: vrijdag Officium Triste.

Utrecht, dB's: vrijdag o.a. Gem, Spider Rico; zaterdag Orphanage, Garcia.

Utrecht, Ekko: vanavond A Brand.

Utrecht, Tivoli De Helling: vanavond Tub Ring; vrijdag De Kift; zondag Mr-T-Bone & All-Star Band.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: zaterdag o.a. Shain; woensdag o.a. The Vandals.

Utrecht, Vredenburg: maandag Elvis Costello.

Venlo, Perron 55: vrijdag o.a. Deadstop, Nothing Done.

Zaandam, De Kade: zaterdag Karl Bastos (Kraftwerk).

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Karl Bartos (Kraftwerk).

Zwolle, Hedon: vrijdag De Vopo's.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden