Pop

Amsterdam, Theater Carré: vrijdag John Hiatt & The Goners (uitverkocht); maandag Willy DeVille...

Amsterdam, Kleine Komedie: maandag Mary Gauthier.

Amsterdam, Melkweg: vanavond El Tattoo Del Tigre, Roy Paci & Aretuska; zaterdag Postmen; zondag The Distillers; maandag Daniel Bedingfield; woensdag Elbow.

Amsterdam, Pepsi Stage: maandag Paul Weller; dinsdag Travis.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Kosheen, New Pornographers; vrijdag Amp Fiddler; dinsdag Gangstarr; woensdag Ryan Adams (grote zaal), Long Winters, South San Gabriel.

Arnhem, Gelredome: woensdag Radiohead.

Breda, Chassé Theater: zaterdag Venice; zondag Ilse DeLange.

Den Bosch, W2: vrijdag Kopna Kopna, Pole; zaterdag Kashmir.

Den Haag, Statenhal: woensdag Beyoncé.

Deventer, Schouwburg: woensdag Krezip unplugged.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Qntal; vrijdag After Forever; zaterdag Grandaddy; woensdag Sepultura.

Enschede, Muziekcentrum: vrijdag o.a. Mary Gauthier.

Gouda, Goudse Schouwburg: dinsdag Willy DeVille.

Groningen, Oosterpoort: dinsdag Yat-Kha; woensdag o.a. Lynn Miles.

Haarlem, Patronaat: vrijdag League of XO Gentlemen; zaterdag Björn Berge, The Seatsniffers; zondag King Khan, zZz, BBQ (17u).

Heerlen, Muziekcentrum: woensdag Willy DeVille.

Heerlen, Theater Heerlen: dinsdag Krezip unplugged.

Hoorn, Het Park: zaterdag Nits.

Leeuwarden, Harmonie: vanavond Willy DeVille.

Leeuwarden, MC Schaaf: zaterdag Trijntje Oosterhuis.

Leiden, Stadsgehoorzaal: vanavond Venice.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond o.a. Alamo Race Track; woensdag Tom Pintens, 2000 Monkeys.

Nijmegen, Extrapool: vanavond Dif:use; vrijdag Rocket, Freudental; zaterdag Greg Malcolm.

Nijmegen, De Vereeniging: vrijdag Willy DeVille.

Rotterdam, Nighttown: vanavond en vrijdag De Dijk; zondag Daniel Bedingfield; zondag Wanda Chrome.

Rotterdam, Rotown: vanavond Kashmir; zondag 2nd Place Driver; dinsdag The Long Winters; woensdag Yat-Kha.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Rotterdam Ska Jazz Foundation; vrijdag o.a. dj Doormouse.

Tilburg, 013: vanavond John Hiatt & The Goners; vrijdag Dirptack; zaterdag Krezip (uitverkocht); zondag 013 Jubileumfestivalmet o.a. The Gathering, Das Pop, Tasha's World, Vive La Fête; dinsdag My Morning Jacket.

Utrecht, Tivoli De Helling: zaterdag Pole; zondag Kashmir.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: zaterdag Roy Paci & Aretuska.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag New Cool Collective B.B.

Zwolle, Hedon: vanavond Trijntje Oosterhuis.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden