Pop

Amstelveen, P60: vrijdag Di-rect; zaterdag Herb Spectacles, zZz...

Amsterdam, Melkweg: vanavond Glen Washington (Max), Delinquent Habits (Oude Zaal); vrijdag o.a. Fitalic; zaterdag Rickie Lee Jones (Max), Audio Bullys (Oude Zaal); maandag Danko Jones; woensdag Oceansize.

Amsterdam, Music Hall: vanavond Nickelback; vrijdag The Strokes (uitverkocht); zondag Marilyn Manson (uitv.); woensdag Kane.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Chris Brokaw; vrijdag en zaterdag Lamb, zaterdag Five Horse Johnson (bovenzaal); maandag Michael Franti & Spearhead; dinsdag en woensdag De Dijk (uitverkocht), dinsdag Jay Farrar (bovenzaal).

Den Bosch, W2: vrijdag o.a. Diary Of Dreams; zaterdag Kaizers Orchestra, Stuurbaard Bakkebaard.

Den Haag, Paard van Troje: vanavond Peter Pan Speedrock; vrijdag F33ler, Within Temptation; zaterdag dj Sander Kleinenberg; zondag Delinquent Habits.

Deventer, Burgerweeshuis: zaterdag Delinquent Habits.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag Delinquent Habits; zondag Danko Jones (uitverkocht).

Eindhoven, Muziekcentrum: woensdag Ilse DeLange.

Groningen, Vera: vanavond Flogging Molly; vrijdag Peter Pan Speedrock; zondag Unsane, Harmful; woensdag De Kift.

Haarlem, Patronaat: vanavond Enon, Soda P, Zea; zaterdag Band Of Glory; zondag Zeno Tornado (17u); maandag The Slackers.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag Osdorp Posse.

Joure, De Stam: zaterdag The Rip lets.

Leeuwarden, Schaaf: zaterdag Di-rect.

Leiden, LVC: vanavond De Heideroosjes, The Apers.

Rotterdam, Baroeg: zondag Goddess Of Desire, Seth.

Rotterdam, Waterfront: vrijdag Kevin Blechdom; woensdag The Slackers.

Sneek, Bolwerk: vanavond Carp; vrijdag o.a. Altar; zaterdag De Heideroosjes, The Apers.

Tilburg, 013: vanavond Lamb (Choice), 16 Down (Kleine Zaal); vrijdag o.a. dj Johannes Heil (Choice), Five Horse Johnson (Kleine Zaal); zaterdag Good Charlotte (uitverkocht), Unsane, Harmful (Kleine Zaal), Sukilove (BatCave); zondag New Cool Collective B.B. (Choice), The Slackers (Kleine Zaal).

Uden, De Pul: vrijdag De Heideroosjes, The Apers.

Utrecht, Ekko: zaterdag Benny Sings, The Proov; zondag Pigmeat; woensdag 'Unsound0007' met Q-Club, Raskolnikov.

Utrecht, Tivoli De Helling: vanavond o.a. Paper Moon; zaterdag Tasha's World; zondag o.a. Eboman, Funckarma; dinsdag Aereogramme.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: zaterdag Zuco 103; zondag Green Lizard, Racoon.

Utrecht, Vredenburg: dinsdag Ilse DeLange.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden