McCartney laat wens kankerpatiënt uitkomen
Met een simpel telefoontje heeft Paul McCartney de lang gekoesterde wens van een terminale kankerpatiënte vervuld. Susan Kupferman had een hoge functie in het stadhuis van New York en was een grote fan van The Beatles. Burgemeester Michael Bloomberg van New York onthulde vrijdag dat Sir Paul de vrouw in de laatste fase van haar ziekte had gebeld.
McCartney belde de ernstig zieke vrouw toen ze in het ziekenhuis was. Kupferman was bevriend met Nancy Shevall, de vrouw van Paul. Zowel Bloomberg als de familie van Kupferman zijn de zanger erg dankbaar.
'Als kind waren we allemaal fan van The Beatles', vertelt een zus van de op 26 juni overleden vrouw aan New York Daily News. De burgemeester, die al fan van Sir Paul was, heeft door het telefoontje nog meer respect gekregen voor McCartney. 'Het is een geweldige man', zegt hij.