Defensie-uitjes op twitterveiling

Het ministerie van Defensie zet www.twitterveiling.nl in om geld in te zamelen voor de hulp aan Haïti.

ANP

Twitteraars kunnen bieden op een vaartochtje met een fregat, een vlucht met een helikopter of de luchtballon van de luchtmacht of racen met het racingteam van de landmacht.

De Koninklijke Marechaussee verzorgt een rondleiding op Schiphol. Topjudoka en luitenant-ter-zee Elisabeth Willeboordse geeft judoles. Wie wil weten hoe het voelt om F16-piloot te zijn, mag plaatsnemen in de F16-vluchtsimulator van de luchtmacht. Ook zijn er vipkaarten beschikbaar voor de galapremière van een concert van de Kapel Koninklijke Luchtmacht.

De vaartocht op het fregat is beschikbaar voor vijf keer twee personen. Drie hoogste bieders mogen vliegen in de luchtmachthelikopter.

Twitter (Colourbox) Beeld
Twitter (Colourbox)

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden