Janne Schra

Artiest:
Janne Schra
Genre:
Pop
 
 
Uitgever:
Universal
Formaat:
CD
Verschenen januari 2013
Janne Schra Janne Schra

Het zijn de warme, wat kleiner gehouden liedjes waarmee Schra het meeste indruk maakt 3

De wat moeilijk werkbare naam Schradinova is weg. Maar een soloplaat kun je het nieuwe album van Janne Schra, bekend geworden als zangeres van Room Eleven, bepaald niet noemen. Torre Florim (De Staat) en het Sietse van Gorkums Red Limo String Quartet zijn een paar opvallende namen op Janne Schra.

De zangeres floreert in de rustige liedjes, waarin ook het strijkkwartet veel ruimte krijgt, zoals in de opener Speak Up. Zeer fraai is het liedje van M. Ward, Eyes On The Prize, dat ze met de maker zingt. Dan denk je al snel aan Norah Jones, een vergelijking die Schra met glans doorstaat, maar waaraan ze in een aantal liedjes ook weer nadrukkelijk ontsnapt.

Jammer, want de nummers waarin Schra uitbundiger wil klinken en het rockstramien opzoekt, werken minder goed.

Minst geslaagd is het veel te volle, Motownachtige Place To Run From. Het zijn de warme, wat kleiner gehouden liedjes waarmee Schra het meeste indruk maakt.
(Recensie door Gijsbert Kamer, gepubliceerd op 30-01-2013)

      mail Doorsturen      print Printversie

Geef jouw oordeel over "Janne Schra"

naam
e-mailadres
beoordeling
reactie

nog karakters
 
 
algemene voorwaarden en gedragscode
 

3 1 reactie


3 Dr A Taky - 30-01-2013 13:08

Geachte mevrouw SVP, wilt u ook mijn gedichten lezen? mvg Taky

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

meer recensies voor genre 'Pop'

Recensie voor 'I'm Not There' - Diverse Artiesten: Music From The Motion Picture , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 10.000 days - Tool , door Menno Pot

Recensie voor 13 Most Beautiful...Songs For Andy Warhol's Screen Tests - Andy Warhol e.a. , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 180 - Palma Violets , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 19 - Adele Adkins , door Menno Pot

ZOEK IN MUZIEK

best gewaardeerd

5 (2 stemmen)

Modern Vampires Of The City

Vampire Weekend



4


Wagner

Budapest Orchestra