Take the Crown

Artiest:
Robbie Williams
Genre:
Pop
 
 
Uitgever:
Island/Universal
Formaat:
CD
Verschenen november 2012
Take the Crown Take the Crown

Williams zet in op ouderwetse 'Robbie-anthems', maar mist daarvoor het songmateriaal 2

Het lijkt onzinnig om Robbie Williams' vorige album Reality Killed The Video Star (2009) een mislukking te noemen (album en single her en der nummer één, platina in veel landen), maar schijn bedriegt: geen eerste plaats in Engeland, geen blijvende hit. Williams werd níét opnieuw de stadionvullende popkoning die hij kort na 2000 was, terwijl daarop was ingezet.

Nu dan misschien met Take The Crown, zijn negende? Het album springt met branie de luidsprekers uit, dat is zeker. Williams overwon zin privéproblemen, werd vader en lijkt er weer zin in te hebben.

'They said it was leaving me/ The magic was leaving me/ I don't think so,' opent hij in Be A Boy, een matig liedje en helaas niet het enige: Williams zet in op ouderwetse 'Robbie-anthems', maar mist daarvoor het songmateriaal. Zo'n Hunting For You: wie heeft besloten dat dat een goeie song is? Er is wederom geen lied dat het grote publiek tot zijn beste zal blijven rekenen (ook de hit Candy niet). Zijn fans, nog altijd talrijk, zullen bij concerten wachten op Angels en Feel.
(Recensie door Menno Pot, gepubliceerd op 07-11-2012)

      mail Doorsturen      print Printversie

Geef jouw oordeel over "Take the Crown"

naam
e-mailadres
beoordeling
reactie

nog karakters
 
 
algemene voorwaarden en gedragscode
 

3 12 reacties


4 amance - 08-11-2012 14:58

Goed album,veel goede songs,vooral Different is helemaal top!

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

1 GeronimoX - 08-11-2012 09:15

TOPPERTJE!!??vERSCHRIKKELIJK Dt er nog steeds mensen zijn die zo praten, maar dat is dan tegenwoordig ook Robbie's fanbase; belegen huisvrouwen... Enne The King of Pop issie nooit geweest en zal hij ook nooit worden met dit belabberde album. Die eer gaat toch echt naar Bruno Mars, op wiens nieuwe album wel mensen zitten te wachten!!

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

2 Peter mares - 08-11-2012 08:06

Ik ben sinds jaren fan van Robbie maar helaas moet ik Menno Pot gelijk geven. Het album telt geen enkel slecht nummer maar ook geen enkel briljant nummer.

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

5 natasja - 07-11-2012 23:32

Dit is gewoon erg mooie cd hij is zeker terug toppertje die Robbie Williams en wat jullie zeggen is bol op stang maken

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

5 marisa - 07-11-2012 22:39

Superalbum, lekker gek doen en hard mee zingen. thank god dat hij take that achter zich heeft gelaten. Dit is de oude Robbie op en top.

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

5 Willem - 07-11-2012 19:00

Ik heb de cd gekocht, en ik vind hem heerlijk!!

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

2 Mike Jager - 07-11-2012 18:24

Ik snap dat mensen niet houden van Robbie Williams: Maar om zon album af te kraken is het 'objectieve' er van mij af. Ik vind het jammer dat de schrijfer niet subjectief is gebleven. Ik bedoel probeer maar een nummer te maken die voor altijd blijft hangen: Into the silence blijft daar een kanshebber voor. En kijk eens naar Candy nu al 10 miljoen keer bekeken? Word daar wat over gezegd?

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

4 Niek - 07-11-2012 17:51

Uitstekend Pop Album, Feel

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

5 Aukie - 07-11-2012 17:31

Ik vind het een supersupersuper leuk album! The King of Pop! (: (:

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

5 jessie - 07-11-2012 17:19

persoonlijk vind ik het wel een goeie cd met liedjes die blijven hangen . goeie comeback van robbie

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

4 Ron - 07-11-2012 16:33

Een 4 voor de recensie, een 2 voor het album. Inspiratieloos en een slechte poging voor een comeback. Met Robbie's sobere leven is een einde gekomen is aan het grote succes.

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

4 Jakob - 07-11-2012 15:34

Nou, ik vind de plaat wel goed!

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

meer recensies voor genre 'Pop'

Recensie voor 'I'm Not There' - Diverse Artiesten: Music From The Motion Picture , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 10.000 days - Tool , door Menno Pot

Recensie voor 13 Most Beautiful...Songs For Andy Warhol's Screen Tests - Andy Warhol e.a. , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 180 - Palma Violets , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 19 - Adele Adkins , door Menno Pot

meer recensies voor artiest 'Robbie Williams'

Recensie voor Reality Killed The Video Star - Robbie Williams , door Gijsbert Kamer

Recensie voor Rudebox - Robbie Williams , door Gijsbert Kamer

ZOEK IN MUZIEK

best gewaardeerd

5 (2 stemmen)

Modern Vampires Of The City

Vampire Weekend



4


Wagner

Budapest Orchestra