Europe

Artiest:
Allo Darlin'
Genre:
Pop
 
 
Uitgever:
Fortuna POP!/Munich
Formaat:
CD
Verschenen mei 2012
Europe Europe

Allo Darlin' weet in de meeste liedjes een gevoelige snaar te raken 4

Een van de leukste gitaarpopplaten dit voorjaar is het tweede album van het Londense Allo Darlin'. De wat dromerige zang van Elizabeth Morris, het knappe jingle-janglegitaargeluid van Paul Rains en de zachtmoedige, aan Belle And Sebastian refererende popmelodieƫn zijn al genoeg voor een glimlach, maar na verloop van tijd openbaren zich steeds meer details, zoals ludieke verwijzingen in de teksten naar de (indie)popcultuur.

Europe is een aanvankelijk betrekkelijk onopvallende plaat, waar je steeds vaker naar teruggrijpt om je te laten inpakken door de charmante zang en de opbeurende liedjes. Vernieuwend noch hip, weet Allo Darlin' in de meeste liedjes een gevoelige snaar te raken.
(Recensie door Gijsbert Kamer, gepubliceerd op 23-05-2012)

      mail Doorsturen      print Printversie

Geef jouw oordeel over "Europe"

naam
e-mailadres
beoordeling
reactie

nog karakters
 
 
algemene voorwaarden en gedragscode
 

3 2 reacties


3 John - 27-05-2012 12:54

Aardige plaat, maar liever zag ik de Volkskrant het album van Garland Jeffreys recenseren, 'The king of in between', met foto van Anton Corbijn op de cover. Maak niet de fout deze topper van 2012, deze hoogstaande proeve van bekwaamheid in rock van een oude rot met een verhaal, over te slaan.

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

4 Frank Kockelkoren - 23-05-2012 15:00

Helemaal mee eens. Maar wel het juiste hoesje erbij zetten, Gijsbert.

Beledigend? Ongepast? Meld het ons

meer recensies voor genre 'Pop'

Recensie voor 'I'm Not There' - Diverse Artiesten: Music From The Motion Picture , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 10.000 days - Tool , door Menno Pot

Recensie voor 13 Most Beautiful...Songs For Andy Warhol's Screen Tests - Andy Warhol e.a. , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 180 - Palma Violets , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 19 - Adele Adkins , door Menno Pot

ZOEK IN MUZIEK

best gewaardeerd

5 (2 stemmen)

Modern Vampires Of The City

Vampire Weekend



4


Wagner

Budapest Orchestra