5 reacties
Leowire - 05-11-2011 16:02
Berlin werd ook afgekraakt,Street Hassle genegeerd kijk naar de geschiedenis.
San - 05-11-2011 09:09
Snapt deze recensent het wel? Metallica is de samenwerking met Lou Reed aangegaan en niet andersom. Neemt niet weg dat ik het resultaat zeer teleurstellend vind... De enige momenten dat het juist nog wat wordt is als Jaymz zijn mond open doet. Ik krijg bij deze recensie het idee dat de schrijver Metallica überhaupt al niets vindt. Conclusie: slechte recensie over een even slecht album.
van den noort - 02-11-2011 14:29
Deze heren kunnen veel beter, hebben te lang en teveel zitten soebatten over hoe en wat dit album moest worden. Er zit klasse in een aantal songs, zoals Junior Dead, ben vermoedend dat de heren van Metallica teveel hebben opgekeken tegen Lou Reed, die een genie, maar ook ongelooflijk veel shit heeft gemaakt. Ach soms hoor je klasse, soms is t bagger
Rick - 01-11-2011 09:58
Ik ben het niet helemaal eens met de heer Kamer. De riffs zijn zeker niet altijd prachtig, maar er zitten wel een aantal lekkere tussen. Vooral de stem van Lou Reed valt erg tegen. We zijn allemaal bekend met het feit dat Lou reed vaak tegen het valse aan zingt, maar bij dit album gaat hij veel verder. Al met al klinkt het als een vermoeid, zuchtend en steunend Metallica ondersteund door een brabbellende Lou Reed. Laten we Lulu maar snel vergeten.
luuk - 28-10-2011 11:43
ik snap überhaupt niet wat metallica in lou reed ziet... ze waren net lekker op dreef met Death Magnetic en hun live performance werden jaar na jaar ook weer steeds beter. muzikaal vind ik dit album wel redelijk, alleen die vieze zeikstem van die reed moeten ze er echt uit knippen! hopelijk maken ze deze fout niet nog eens en gaan ze gewoon weer door met waar ze goed in zijn: keihard rocken!
© 2013 - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.demorgen.be.
Nieuws:
Belgisch nieuws,
buitenlands nieuws,
wetenschap,
gezondheid,
stand der dingen.