Days

Artiest:
Tim Knol
Genre:
Pop
 
 
Uitgever:
Excelsior/V2
Formaat:
CD
Verschenen mei 2011
Days Days

Zomerse, voortreffelijke liedjesplaat 4

Zestien maanden geleden bracht Tim Knol (1989) uit Hoorn zijn zeldzaam hoogwaardige debuut uit: een singer/ songwriter-plaat om van te dromen.

De opvolger is er nu al: Days, een zomerse, opnieuw voortreffelijke liedjesplaat, waarop de rol van Knols band (na honderd optredens) haast vanzelfsprekend prominenter is geworden.

De twaalf songs zijn typisch Knol, maar klinken toch heel anders dan die op de eersteling: niet de platenkast van zijn vader, maar zijn eigen iPod diende ditmaal als inspiratiebron.

Tim Knol verlegt zijn grenzen, een ambitie die uitstekend uitpakt in mooi gearrangeerde stukken als Days en Years, het avontuurlijke A First en het Ray Davies-achtige 1966.

Het volgende album zou iets werkelijk venijnigs mogen bevatten, want vooralsnog is Tim Knol vooral vriendelijk, maar een slecht liedje schrijven lijkt hij domweg niet te kunnen.
(Recensie door Menno Pot, gepubliceerd op 20-05-2011)

      mail Doorsturen      print Printversie

Geef jouw oordeel over "Days"

naam
e-mailadres
beoordeling
reactie

nog karakters
 
 
algemene voorwaarden en gedragscode
 

meer recensies voor genre 'Pop'

Recensie voor 'I'm Not There' - Diverse Artiesten: Music From The Motion Picture , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 10.000 days - Tool , door Menno Pot

Recensie voor 13 Most Beautiful...Songs For Andy Warhol's Screen Tests - Andy Warhol e.a. , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 180 - Palma Violets , door Gijsbert Kamer

Recensie voor 19 - Adele Adkins , door Menno Pot

ZOEK IN MUZIEK

best gewaardeerd

5 (2 stemmen)

Modern Vampires Of The City

Vampire Weekend



4


Wagner

Budapest Orchestra