*

 
dossier

Archief

POP

Door: redactie − 04/09/97, 00:00

De Jamaicaanse U Roy The Robotniks featuring Mad Professor zijn vanavond in het Burgerweeshuis in Deventer en zondag in LVC in Leiden....

Tournee

De 'Heineken Starship Tour', met Scram C. Baby en Claw Boys Claw is vanavond en vrijdag in de Coolhaven in Rotterdam en woensdag 10 september bij de afmeersteiger van de Brabanthallen in Den Bosch.

De Amerikaanse metal-theatergroep Gwar speelt vrijdag in de Melkweg in Amsterdam, zaterdag in Hedon in Zwolle en 7 september in het Noorderligt in Tilburg.

Skik speelt vrijdag in de Effenaar in Eindhoven, zaterdag op Rietpop in Emmen en zondag op Zomerpop in Hoogwoud (met Caesar).

Supersub is vrijdag in Tivoli in Utrecht, zaterdag in de Boerderij in Zoetermeer en zondag op het 'Popwerk'-festival in Den Bosch.

Quazar speelt vrijdag in Funki Bizniz in Eindhoven en zaterdag in Atlantis in Alkmaar (met dj Michel de Heij.)

The Gathering geeft deze week concerten in Ittersum (de Bierton, zaterdag) en Den Bosch (Popwerk, zondag).

The Firebirds treden vrijdag op in Eureka in Zwolle en zaterdag in Kikker in Utrecht.

Johan speelt vrijdag in de Tent in Huybergen en zaterdag op het 'Meddle'-festival in Oud-Ade.

Bloodhound Gang is zondag in Nighttown in Rotterdam, 8 september in Tivoli in Utrecht en 9 september in Paradiso in Amsterdam.

Carl Verheyen, bekend als gitarist van Supertramp, speelt op 7 september in de Gouden Leeuw in Dongen en 9 september in het Noorderligt in Tilburg.

Amsterdam

Vanavond in de Mazzo 'Overload', met dj Angelo.

Vrijdag in de Melkweg 'Timemachine clubnight', met dj's Per en Jeppe.

Beaver, Celestial Season en 7 Zuma 7 zijn zaterdag in de Melkweg.

Laurel Aitken & the Pressure Tenants en The Scofflaws geven maandag een concert in de Melkweg.

Het Duitse Einstürzende Neubauten geeft een eenmalig concert: zaterdag in Paradiso.

African Head Charge speelt op 8 september in Paradiso.

The Easy Aloha's spelen op 10 september in Paradiso in Amsterdam.

De Engelse bluesrockgroep The Hamsters is op 10 september in de Melkweg.

Arnhem

Voor de manifestatie Elvis Forever (t/m 7 september) is de Rijnhal omgebouwd tot Graceland, het landgoed van Elvis. Originele Elvis-memorabilia zijn overgevlogen en gevoegd bij materiaal uit het privébezit van vrienden van Elvis. Er zijn concerten en in een drive-in-bioscoop zijn films van en over The King te bekijken.

Den Haag

Zaterdag in het Paard 'Exotica Royal', een speciale 'big beats'-editie, met TDLC (live), en dj's Git Hyper en Maike.

Eindhoven

Het Amsterdamse Kong, van wie dit jaar het album 'Earminded' verscheen, geeft vanavond een concert in de Effenaar.

Haarlem

Vrijdag in het Patronaat een dubbelconcert van Sjako! en The Bartales.

Zaterdag in het Patronaat 'Rock, dance & cozmic, met Looza, Dollybirds, TDLC en dj Aardvarck.

Nijmegen

Stratovarius, Conception en Elegy geven vanavond een concert in Staddijk.

Zaterdag in Doornroosje 'Planet rose special', met dj's Zero one, Pure, Thee J. Johansz en L'Amour. Live: Static Resonance en LAP.01.

Rotterdam

Vrijdag in Nighttown 'Heel erg punk'-releaseparty, met BPC en Rectum; na afloop 'Future', met dj Michel de Hey.

Zaterdag in Nighttown 'The Tube', met de Engelse big beat-dj's Dan & Jon Kahuna en resident-dj Ronald Molendijk.

Tegelen

Zaterdag in het openluchttheater De Doolhof het jaarlijkse Bluesrock-festival Tegelen, met onder meer Boogie Boy, Guy Forsyth, 13 featuring Lester Butler, Sy Klopps en The Seatsniffers.

Utrecht

Hazeldine speelt vanavond in Tivoli in Utrecht.

Vrijdag in Tivoli een dubbelconcert met Supersub en Rex. Na afloop een Britpop-party met djUs Gijsbert en NoFi.

Zaterdag in Tivoli 'Wax', met EC Groove Society en dj Angelo.

Bloodhound Gang en Laika & The Cosmonauts spelen op 8 september in Tivoli.

Napalm Death geeft op 10 september een concert in Tivoli.

mailIcon print |