*

 

'Apple werkt aan mini-iPad, náást de iPad 3'

Redactie − 16/12/11, 21:21
© epa

Apple is van plan om in het laatste kwartaal van 2012 een mini-iPad te lanceren. Dat melden verschillende technologiesites, waaronder de Digitimes, vandaag.

Het zou gaan om een iPad met een scherm van 7.85-inch, ongeveer 19 cm diagonaal. De huidige iPads zijn allemaal 9,7 inch, ruim 5 centimeter groter. Apple zou met een kleinere iPad de concurrentie willen aangaan met de kleinere tablets als de Kindle Fire en groot uitgevallen smartphones.

Ondertussen wordt ook gewerkt aan de opvolger van de iPad2, de iPad 3. De internationale lancering van deze vernieuwde versie van de vertrouwde iPad staat gepland voor maart/april.

Apple heeft momenteel 70% van de tabletmarkt in handen met de verkoop van iPads. De stijgende populariteit van tablets die kleiner zijn dan de iPads, maar groter dan telefoons, zouden Apple volgens insiders hebben gedwongen tot een eigen mini-iPad.
mailIcon print | |
<spring:message code='commonMessages.loading' />