AMSTERDAM - Er is een belangrijke update verschenen voor de iPad-app van de Volkskrant.
Leest u de krant op uw iPad, installeer dan deze update door in de Apple app-store voor 'updates' te kiezen.
De update biedt de gebruikers nieuwe mogelijkheden.
* Een fix voor het niet kunnen aankopen van losse nummers op sommige iPads: indien u nog op versie 1.2 zit en u heeft problemen met het aankopen van losse nummers, dan moet u zeker upgraden naar deze versie.
* Onderschriften bij foto's: wanneer u een foto uitvergroot op de volledige schermbreedte, krijgt u nu onderschriften te zien. Door één keer te tappen op de foto, laat u de onderschriften verdwijnen en weer verschijnen.
* Verbeteringen in de notificatie wanneer er een update van de krant beschikbaar is: u krijgt nog enkel een pop-up bij belangrijke updates, bij niet-belangrijke updates krijgt u enkel een sticker te zien op de krant ("Update beschikbaar") en u krijgt nu ook een notificatie bij het updaten van bijlages.
* Verbeterde stabiliteit.
Als de Volkskrant-app niet in de lijst met beschikbare updates staat, heeft u reeds de laatste versie (1.3).
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.demorgen.be.
Nieuws:
Belgisch nieuws,
buitenlands nieuws,
wetenschap,
gezondheid,
stand der dingen.