Radicale moslims in Jakarta: Wilders moet dood

AP op 31 maart '08, 08:28, bijgewerkt 31 maart '08, 11:04
Ongeveer 40 radicale moslimactivisten demonstreren maandag voor de Nederlandse ambassade in de Indonesische stad Jakarta. Ze zijn woedend over de film van Wilders. (AP)

JAKARTA - Zo’n veertig demonstranten hebben maandag bij de Nederlandse ambassade in de Indonesische hoofdstad Jakarta opgeroepen tot het vermoorden van Geert Wilders. Er was veel politie bij de demonstratie, die was georganiseerd door het Front van Verdedigers van de Islam, een radicale splintergroep.

Een woordvoerder van de groep, Soleh Mahmud, riep de regering op de banden met Nederland wegens Wilders’ film Fitna te verbreken. ‘De Nederlandse regering moet hem arresteren. Wilders moet worden gedood, omdat hij de moslims de oorlog heeft verklaard’, aldus Mahmud, die ook zei dat hij Fitna nog niet heeft gezien.

Stuur dit artikel door
Plaats artikel op MSN Reporter
Plaats artikel op Linkedin
Plaats artikel op Facebook
Plaats artikel op NuJIJ
Plaats artikel op Hyves
Bewaar op Delicious
Plaats artikel op Twitter
E-mail
Printversie
Tags:
POPULAIR