Tientallen aanhoudingen in metro Amsterdam

ANP op 08 december '09, 13:30, bijgewerkt 8 december 2009 13:34

AMSTERDAM - Politieagenten en toezichthouders hebben de afgelopen twee maanden 41 personen aangehouden en 378 boetes uitgedeeld tijdens grote controles in de Amsterdamse metro. De acties waren gericht op jongeren die zich asociaal gedragen, liet een woordvoerder van de politie dinsdag weten.

De personen die werden aangehouden of een boete kregen, trapten de metropoortjes open, zaten met hun voeten op de bank of luisterden naar keiharde muziek. De controles vonden plaats op metrolijn 50, tussen de haltes Transformatorweg en Henk Sneevlietweg in Amsterdam-West.

De acties waren nodig omdat er veel klachten waren van reizigers en het personeel van het openbaarvervoerbedrijf GVB. In totaal heeft het zogeheten veiligheidsteam openbaar vervoer, waarin politieagenten en toezichthouders zitten, vier grote controles gehouden.

Stuur dit artikel door
Plaats artikel op MSN Reporter
Plaats artikel op Linkedin
Plaats artikel op Facebook
Plaats artikel op NuJIJ
Plaats artikel op Hyves
Bewaar op Delicious
Plaats artikel op Twitter
E-mail
Printversie
POPULAIR